اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۱۹۶۶ انتشار : ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۵

  مذاکره نهایی استقلال و ترابزون برای جدایی حسینی/ تیام در یک قدمی باشگاه باشگاه عجمان

  پس از مذاكرات متعدد مديران باشگاه استقلال با ترابزون تركيه براى انتقال مجيد حسينى به احتمال زياد جدايى حسينى از استقلال طى امروز و فردا نهايى مى شود.

  مذاکره نهایی استقلال و ترابزون برای جدایی حسنی/ تیام در یک قدمی باشگاه باشگاه عجمانبه گزارش راه شلمچه به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان با توجه به مذاكرات متعدد مديران باشگاه استقلال با ترابزون تركيه براى انتقال مجيد حسينى در نهايت طرفين به توافقات اوليه رسيدند و به احتمال زياد جدايى حسينى از استقلال طى امروز و فردا نهايى مى شود تا بدين ترتيب استقلال هم از اين انتقال سود بالايى ببرد. حسینی در حال حاضر در تمرینات ترابزون نیز حاضر شده است. استقلالی ها منتظر ورود مدیران ترابزون به تهران هستند تا این انتقال نهایی شود.

  تيام در یک قدمی باشگاه عجمان

  مذاكراتى كه بارها و بارها مديران استقلال با مدير برنامه هاى تيام داشتند در نهايت تا به اين لحظه توافق نهايى درباره جدايى تيام صورت نگرفته و اين موضوع در حالى است كه شنيده مى شود مهاجم سنگالى آبى پوشان با باشگاه عجمان در حال مذاکره است.

  استقلالى ها از ابتدا خواهان بازگشت تيام به تيمشان بودند و اين بازيكن براى جدايى بايد رقمى بالای 600 هزار دلار به مديران استقلال پرداخت كند و غرامتش را بپردازد و اگر این امر صورت نگیرد استقلال شکایت خود را به فیفا می برد که این موضوع برای تیام و باشگاه مد نظر جریمه و محرومیت در پی خواهد داشت.

  الحاجى و بررسى رزومه

  مديران باشگاه استقلال همچنان در حال بررسى رزومه و مذاكره با الحاجى هستند و اين بازيكن نيز روز گذشته از تيم اوسترشوند خداحافظى كرده است.

  ايمن حسين و مذاكرات استقلالى ها

  ايمن حسين بازيكن عراقى در تيررس استقلالى ها قرار دارد و وضعيت حضور اين بازيكن با حضور در تهران براى قرار گرفتن در تركيب آبى پوشان مشخص مى شود.

  نيوماير و تست ايفمارك

  نيوماير بازيكن آلمانى مد نظر استقلالى ها روز گذشته وارد تهران شد و اين بازيكن امروز در تست هاى ايفمارك حاضر مى شود تا در صورت تاييد پزشكان قرارداد با اىن منعقد شود. قرارداد این بازیکن در حال نهایی شدن است.

  بیشتر بخوانید:

  فتحى: با باشگاه ذوب آهن در مورد تبریزى توافق کردیم/ تبریزى از روز شنبه به تمرینات اضافه مى شود

  تبریزى در یک قدمى امضاى قرارداد با استقلال/ توافق نهایی آبی پوشان پایتخت و ذوب آهن