اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۸۶۹۰ انتشار : ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۳
  در برج میلاد؛

  برترین‌های موسیقی ایران تقدیر شدند +تصاویر

  پنجمین جشن سالانه «موسیقی ما» با شعار «جشن همدلی اهالی موسیقی ایران» با حضور هنرمندان شناخته شده موسیقی در برج میلاد تهران برگزار شد.

  به گزارش راه شلمچه، جشن سالانه موسیقی ما با شعار «جشن همدلی اهالی موسیقی ایران» شامگاه امشب شنبه پانزدهم دی‌ماه با حضور تعدادی از هنرمندان شناخته شده موسیقی در برج میلاد تهران برگزار شد.

  در این مراسم از حسین خواجه امیری (ایرج)  با مصاحبه تصویری از  پخش و پس از آن نیز در حضور محمد اصفهانی، علیرضا قربانی، محمد علی شیرازی، تهمینه میلانی و اصغر همت مراسم قدردانی به عمل آمد.

  حسین خواجه امیری با تشکر از برگزاری این مراسم گفت: من از مردم عزیز ایران بسیار تشکر می‌کنم که می‌دانم من را خیلی دوست دارند. واقعا از خوشحالی نمی‌دانم چه بگویم اما به هر ترتیب از همه شما عزیز به جهت برگزاری این برنامه تشکر می‌کنم.

  پس از برگزاری این بخش فرزاد حسنی از حسین خواجه امیری خواست تا روی صحنه بماند. وی پس از اینکه عوامل اجرایی برنامه یک صندلی را روی صحنه آوردند تا حسین خواجه امیری روی آن بنشیند از احسان خواجه امیری فرزندش خواست که روی صحنه بیاید.

  احسان خواجه امیری در قدردانی از مقام هنری پدرش اظهار کرد: امشب همه استادان زندگی من در سالن هستند. صحبت کردن از استاد ایرج بسیار مشکل است. وقتی من می‌خواستم خوانندگی را آغاز کنم با قله‌ای از آواز اصیل ایرانی مواجه شدم که فکر می‌کتم جایگزینی ندارد. استاد ایرج، من به شما افتخار می‌کنم و شما بهترین پدر دنیایی.

  حسین خواجه امیری هم با لحنی طنز گونه در پاسخ گفت: تو هم پسر خوبی هستی. تو خیلی آوازه‌خوان خوبی هستی اما نمی‌دانم چرا رفتی سراغ موسیقی پاپ؟

  احسان خواجه امیری هم که بر اساس هماهنگی‌های قبلی قرار بود برنامه‌ای را همراه پدرش اجرا کند، با لحنی طنز توضیح داد: واقعا نمی‌دانستم قرار است در این شرایط با پدر بخوانم. البته عصای پدر هم هست و اگر من اشتاه کنم معلوم نیست چه پیش خواهد آمد!

  پس از صحبت‌های این دو هنرمند بود که ارکستری مشتمل بر چند هنرمند نوازنده قطعاتی را به آهنگسازی فریدون خشنود اجرا کرد.

   

  اخبار مرتبط :