اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۹۲۹۳ انتشار : ۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۶

  افزایش آلودگی هوا تا آخر هفته

  سازمان هواشناسی اعلام کرده از امروز تا پنجشنبه هوا پایدار خواهد بود و آلودگی در شهرهای پرجمعیت بیشتر می‌شود اما روز پنجشنبه در دامنه‌های زاگرس بارش پراکنده رخ خواهد داد.

  خبرگزاری مهر: سازمان هواشناسی اعلام کرده از امروز تا پنجشنبه هوا پایدار خواهد بود و آلودگی در شهرهای پرجمعیت بیشتر می‌شود اما روز پنجشنبه در دامنه‌های زاگرس بارش پراکنده رخ خواهد داد.

  مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: هوای اغلب مناطق کشور طی سه روز آینده آرام پیش بینی می شود که پیامد آن در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده های جوی، کاهش کیفیت هوا و شرایط ناسالم برای گروه های حساس خواهد بود.

  احد وظیفه افزود: ماندگاری هوای سرد در اغلب نقاط کشور تا دو روز آینده ادامه خواهد داشت. به گفته وی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در دامنه های زاگرس مرکزی در استان های لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و شمال خوزستان افزایش ابر و بارش پراکنده رخ خواهد داد.

  وظیفه تاکید کرد: امروز سه شنبه قسمت های مرکزی و شرق خلیج فارس و غرب تنگه هرمز مواج خواهد بود.

  هوای تهران از امروز تا پنجشنبه صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی پیش بینی شده و بیشترین و کمترین دمای هوای پایتخت امروز به ترتیب ۸ و منفی یک درجه سانتیگراد اعلام شده است.

  برچسب ها :قیمت مرغ گوشت