اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۹۸۰۵ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۰

  خوانش دیوان امام خمینی(ره) در چهل سالگی انقلاب توسط کودکان افغانی مقیم گنبدکاووس +تصاویر

  به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی واحد فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و پایگاه فرهنگی اجتماعی سید آباد و بدلجه با همکاری انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس برنامه شعر خوانی بر اساس کتاب دیوان امام خمینی (ره)برگزار نمود.
   به گزارش راه شلمچه از گنبدکاووس، در این نشست که با حضور حجه الاسلام حسین زاده مسئول پایگاه فرهنگی اجتماعی سید آباد و بدلجه (منطقه طرح شهید شوشتری) خانواده محترم شهیدان فرقانی و سید علی کریمیان مدیر انجمن و مشاورفرهنگی و امور کتابخوانی فرمانداری شهرستان گنبد کاووس برگزار شد. گروه کتابخوانی گهواره این انجمن متشکل از کودکان و نوجوانان افغانستانی مقیم گنبدکاووس اقدام بهخوانش اشعاری از دیوان حضرت امام خمینی(ره) نموند.
   
  در این نشست حجه الاسلام حسین زاده ضمن تقدیر و تشکر از چنین برنامه های فرهنگی نو ومبتکرانه ؛انجمن دوستداران کتاب را فرصتی مناسب برای حضور کودکان ، نوجوانان وجوانان دانست تا به کتابخوانی و مطالعه بپردازند.
   
  وی در ادامه گفت: ایجاد چنین بسترفرهنگی خوب برای مطالعه قابل تقدیر است و از این که کودکان و نوجوانان افغانستی به صورت مرتب و برنامه ریزی شده در این مکان فعالیت می نمایند جای خرسندی دارد و این خود می تواند بخشی از خدمات نظام جمهوری اسلامی باشد که توسط یک سازمان مردم نهاد به مردم شهرستان وافغانستانی های مقیم گنبد ارائه می شود.
   
  قابل ذکر است پایگاه فرهنگی سید آباد و بدلجه ، واحد فرهنگی بنیاد شهید وایثارگران و انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس و پایگاه منتظران مهدی(عج) در سید آباد گنبد ( منطقه طرح شهید شوشتری)با همکاری یکدیگر از ابتدای سال 97 برنامه فرهنگی ورزشی و تفریحی زیارتی بسیاری به صورت مشترک برگزار نموده اند.
   

  در پایان این مراسم به برگزیدگان و کلیه کودکان و نوجوانان حاضر جوایزی اهدا شد.

  اخبار مرتبط :