اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۹۹۳۲ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۰
  امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس:

  خدماتی که انقلاب اسلامی به جامعه اهل سنت داده در هیچ جای دنیا وجود ندارد

  امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: خدمات انقلاب اسلامی به جامعه اهل سنت در اقصی نقاط ایران به‌ویژه در استان گلستان و این شهرستان بسیار خوب و در سطح جهان کم نظیر است.
   به گزارش راه شلمچه از گلستان، آخوند عبدالباسط نوری‌زاد روز یکشنبه در دیدار با فرماندار ویژه، مدیران ادارات و نهادهای گنبدکاووس، گفت: امروز بعضی‌ها همگام با دشمن می‌گویند که اهل سنت در ایران مظلوم واقع شده و نظام به آنان خدمات و امکانات نمی دهد.
   
   
  وی افزود: اما بنده با سند و مدرک می‌گویم خدماتی که انقلاب اسلامی به جامعه اهل سنت داده در هیچ جای دنیا وجود ندارد و شما می‌توانید وضعیت مثلا شیعیان را در برخی کشورهای عربی منطقه ببینید که حتی اجازه استخدام به عنوان سرباز در ارتش نمی دهند.
   
  آخوند نوری‌زاد اضافه کرد: در ایران به اهل سنت علاوه بر پست‌های نظامی با درجه های خوب، پست‌های دولتی در سطح معاون وزیر، استاندار، معاون استاندار، فرماندار، بخشدار و ریاست ادارات و نهادها را داده اند.
   
  وی تصریح کرد: اهمیت دادن به اهل سنت در ایران حاصل وحدت و اتحاد ایجاد شده در بین اقوام و مذاهب اسلامی به برکت انقلاب، امام راحل و رهبری است که باید قدردان آن باشیم.
   
   
  امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس ادامه داد: اهل سنت هرگز فریب تبلیغات سوء دشمنان را نمی خورد و لازم است تا خدمات و امکاناتی که انقلاب به اهل سنت داده را به فرزندان و نسل جوان خود اطلاع رسانی کنیم.
   
  آخوند نوری‌زاد با قدردانی از خدمات ارائه شده توسط انقلاب اسلامی و دولت های آن، افزود: گستردگی این خدمات بر هیچ کس پوشیده نیست زیرا تا قبل از انقلاب بسیاری از روستاهای گنبدکاووس از نعمت آب و برق، گاز، مخابرات، راه و مدرسه محروم بودند اما امروز این خدمات در همه روستاهای حتی دور افتاده نیز وجود دارد.
   
  اخبار مرتبط :