اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۰۰۵۳ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶

  یادواره شهدای فصل زمستان گرمی برگزار می‌شود

  معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: طبق تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام یافته یادواره شهدای فصل زمستان گرمی برگزار می‌شود.
  - اخبار استانها -

  به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سرهنگ‌پاسدار شکر عبدی بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری یادواره شهدای گرمی اظهار داشت: طبق تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام یافته یادواره شهدای فصل زمستان گرمی برگزار می‌شود که در این راستا از متولیان اجرایی انتظار داریم در برگزاری این یادواره اهتمام جدی داشته باشند.

  وی بیان کرد: برگزاری یادواره‌های شهدا به عنوان یک وظیفه خطیر و حساس مبنای کار قرار گرفته و در تلاش هستیم این مراسمات معنوی را به زمان و مکان‌های خاصی محدود نکنیم چرا که ما در مقابل شهدای والامقام دین بزرگی داریم که باید به دین خود در مقابل شهدا عمل کنیم.

  یادواره شهدای فرهنگی شهرستان نمین برگزار شد‌یادواره شهدای فجرآفرینان در گنبدکاووس برگزار می‌شودیادواره شهدای انقلاب و فصل زمستان در اردبیل برگزار می‌شود

  معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل قدردانی از شهدای والامقام را دینی بر گردن مردم دانست و بیان کرد: ما اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی را در گرو جان‌فشانی‌ها و ایثارگری‌های شهدای والامقام و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به دست آوردیم و باید تلاش کنیم تا آرمان‌ها و ارزش‌های شهدا در جامعه نهادینه شود که برگزاری یادواره‌های شهدا گامی در این حوزه به شمار می‌رود.

  عبدی بیان کرد: شهدای والامقام ارزشمندترین داشته خود را برای دفاع از ناموس و خاک کشورمان تقدیم نظام مقدس انقلاب اسلامی کرده‌اند که باید در برابر این همه فداکاری و ایثارگری ما نیز در شان شهدای والامقام قدم برداریم و در راستای حفظ و نگهداری از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی به نحو شایسته عمل کنیم.

  وی تصریح کرد: این مراسم معنوی چهارشنبه هفدهم بهمن ماه، ساعت 11 صبح ، مسجد جامع شهر گرمی برگزار می‌شود که تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده  و از همشهریان برای حضور در این مراسم معنوی دعوت به عمل می‌آید تا با حضور خود معنویت این مراسم را مضاعف کنند.