اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۰۱۱۶ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۸
  افسران جوان روح الله(ره)؛

  ما دستاوردهای چهل‌سالگی انقلابیم

  افسران روح‌الله(ره) با صدور بیانیه به‌مناسب فرارسیدن چهل‌سالگی انقلاب: ما دستاوردهای چهل‌ ساله انقلاب هستیم.

  به گزارش راه شلمچه، در بیانیه افسران جوان روح الله(ره) ضمن گرامی‌داشت دهه مبارک فجر و دعوت همه مردم عزیز ایران اسلامی در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن، آمده: انقلاب اسلامی ایران بدون وابستگی به شرق و غرب در ۲۲بهمن ۱۳۵۷به پیروزی رسید و معادلات سیاسی نظام دو قطبی حاکم در جهان را به هم ریخت. انقلابی نوپا که کانون توجه سیاستمداران و عموم مردم جهان شد.یکی از ویژه‌گی‌های مهم و شاخص این انقلاب مذهبی بودن در تمام سطوح است. رهبر انقلاب مرجع عالی، مذهبی است و شعارهای انقلاب، استقلال _آزادی و احیای ارزش‌های اسلامی است.

  بی اعتنایی و تضعیف اسلام در امور مختلف کشور توسط رژیم شاه باعث شد تا انقلاب اسلامی شکل گیرد. علل و عوامل شکل گیری و چگونگی روند انقلاب اسلامی از دهه ۱۳۴۰ تا کنون همچنان مورد بحث و بررسی واختلاف نظر می باشد. هریک از گروه‌ها و جریان‌های سیاسی و اعتقادی به گونه‌ای موضوع را تجزیه و تحلیل و نتیجه گیری کرده‌اند و اگر چه بسیاری سعی کرده‌اند این انقلاب را در ردیف سایر انقلاب‌ها و تحولات معمول دنیا بدانند اما در عمل نظرات آنان با واقعیت‌ها فاصله زیادی دارد چراکه نیروی این انقلاب مردمی و اسلامی بدون هیچ گونه مرزبندی طبقاتی و گروهی بوده و ایدئولوژی آن اسلام ناب محمدی(ص) می باشد.

   
  ما افسران روح الله(ره) به همه ی آنان که به دنبال دستاوردهای انقلاب هستند چه دشمنان خارجی و چه مخالفان انقلاب داخلی، می‌گویم ما دستاوردهای چهل‌ ساله انقلاب هستیم.
  اهداف ما فقط و فقط حفظ آرمان‌های آن پیر جماران و امام راحل که ذوب در خدا بود، بوده ونقشه ی راه ما هم نابودی اسرائیل می‌باشد.
  آمریکا و آل سعود در نقشه ی راه ما محو بوده و ما برای نابودی اسرائیل و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری که اسرائیل ۲۵ سال آینده خود را نخواهد دید، آماده هستیم.
  افسران جوان روح‌الله در باقرشهر تهران و از گروه بسیجیان سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) فعالیت می‌کنند.
   
  اخبار مرتبط :