اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۰۱۷۹ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۱

  برگزاری نشست کتابخوانی در مدرسه بیک زاده گنبد کاووس +تصاویر

  به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به همت پایگاه فرهنگی اجتماعی سید آباد و بدلجه و انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس و با همکاری مدرسه دخترانه بیک زاده در منطقه طرح شهید شوشتری نشست کتابخوان برگزار شد.
   به گزارش راه شلمچه از گنبدکاووس، این نشست باحضور حجه الاسلام و المسلمین حسین زاده مسئول پایگاه فرهنگی اجتماعی سید آباد و سید علی کریمیان مدیر انجمن دوستداران کتاب مهر گنبدکاووس و مشاور امور فرهنگی و کتابخوانی ،معلمین و معاونین و دانش آموزان پایه پنجم وششم در محل نمازخانه این مدرسه برگزار شد.
   
  ابتدای این نشست عده ای از دانش آموزان خلاصه ی کتابهای که را خوانده بودند را برای حاضرین تعریف نمودند و سپس چند تن دیگر از دانش آموزان به شعر خوانی و سرود وقرآن خوانی پرداختند.
   
  درادامه این نشست حجه الاسلام و المسلمین حسین زاده در خصوص چهل سالگی انقلاب اسلامی سخنانی ایراد فرمودند.
   
  مسئول پایگاه فرهنگی سید آباد و بدلجه پیروزی انقلاب اسلامی را حاصل اعتقاد مردم به مبانی اسلام و رهبریهای حکیمانه امام خمینی (ره)دانستند و در ادامه گفتند: تمامی انقلاب های دنیا پس طی مدت کوتاهی منجر به شکست شده اما امروز ما داریم به حول قوه الهی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن می گیریم.
   
  حجه الاسلام حسین زاده در ادامه گفت: پایبندی مردم ما و اعتقاد راسخ آنان به قوانین ،معیارها و ارزشها و حرکت پشت سر مقام معظم رهبری از علل مهم پایداری و مقاومت انقلاب اسلامی در مقابل جهانخواران و مستکبرین است.
   
  وی در ادامه گفت: در طول این چهل سالی که از انقلاب اسلامی می گذارد دشمن همه گونه جنگ و تحریم را علیه ما اعمال کرده از تحمیل جنگ و ندادن سلاح گرفته تا جنگ نرم و فرهنگی با هجمه وترویج مسایل ضد فرهنگی از طریق ماهواره ها و رسانه هایش و امروز باجنگ و تحریم اقتصادی اش ملت ما را تحت فشار قرار داده اما با اعتقاد راسخ و رهبریهای حکیمانه مقام معظم رهبری همچنان این انقلاب پیش می رود و انشاءالله پرچم این حرکت توسط ایشان به دست صاحب اصلی این انقلاب حضرت حجت(عج) خواهد رسید.
   
  این مسئول فرهنگی در خصوص این نشست گفت: انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس با برگزای برنامه خوب و فرهنگی خود و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی گامهای خوبی دراین منطقه و شهرستان برداشته که قابل تقدیر است و انتظار داریم که دانش آموزان به فرهنگ مطالعه و ترویج کتاب و کتابخوانی توجه بیشتری داشته باشند.
   
  در پایان این مراسم به 15نفر از فعالین و برگزیدگان این نشست از سوی پایگاه فرهنگی اجتماعی سید آباد و بدلجه جوایزی اهدا شد.
  اخبار مرتبط :