اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۰۱۸۲ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۰
  سردار ابوالقاسم اکبرنژاد:

  چهل سال انقلاب در تاریخ 200 سال ایران بی‌نظیر بودیم

  مراسم یادواره شهدای روستای مومن‌آباد بابل همزمان با فاطمیه فجر برگزار شد.

  به گزارش راه شلمچه از بابل، عصر جمعه نوزدهم بهمن مراسم سی‌امین یادواره 23 شهید روستای مومن‌آباد بندپی غربی بابل برگزار شد. در این مراسم سردار ابوالقاسم اکبرنژاد گفت: امروز نظاره‌گر چهل‌سالگی انقلابی هستیم که در اهداف و آرمان با شعار نه شرقی و نه غربی شکل گرفت و انقلابی متمایز از همه انقلاب‌های تاریخ در 22 بهمن 1357 به وقوع پیوست.

  رئیس اداره مشترک عملیات کل سپاه ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران با هدایت تکوینی و تشریحی، عنایت حضرت حق و با حضور مردم حزب‌الله و به رهبری امام خمینی(ره) با چهار مرحله؛ بسترسازی، رسیدن به نظام، سرنگونی طاغوت و تشکیل جمهوری اسلامی به پیروزی رسید و به مثلث استراتژیک پدیده ایدئولوژی، رهبری و مردم توانست حکومتی رقم خورد که امروز در آستانه جشن چهلمین سالگرد آن قرار داریم.

  دکتر اکبرنژاد گفت: با شروع پیروزی انقلاب اسلامی همه دشمن جنگ هشت ساله را به ملت ایران تحمیل کردند تا مانع شکل گیری انقلاب و گشترش آن به جهان باشند که در واقع برای براندازی انقلاب 57 وارد کارزار شدند اما در این مدت بیش از 150 عملیات بزرگ و کوچک را انجام دادیم تا دشمن را سرجای خود نشاندیم. ما در این جنگ سه هدف دشمن را ناکارآمد کردیم چراکه آنها برای نابودی انقلاب، محصور کردن انقلاب و تسلط بر خوزستان و خلیج فارس وارد جنگ با ایران شده بودند و نتیجه آن در سایه فداکاری ملت قهرمان و این 23 شهید روستای مومن آباد آنچنان ضربه ای را بر دشمن وارد شد که در تاریخ 200 ساله این سرزمین بی‌نظیر بوده است.

  سردار جانباز و یادگار هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: اما دشمن بیکار ننشست و توطئه و تفرقه را راه دیگر دانست و تشکیل داعش را به‌وجود آورد و به لطف و عنایت پروردگار این توطئه هم خنثی شد و امروز دستاوردهای چهل ساله انقلاب را در فضای مجازی زیر سوال می‌برند اما ایران اسلامی هر روز قدرتمندتر از هر زمانی به راه خود ادامه می‌دهد.

   

  اخبار مرتبط :