اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۰۱۹۲ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱

  هواشناسی بوشهر درباره آبگرفتگی معابر هشدار داد

  مدیرکل هواشناسی استان بوشهر درباره آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل‌ها به ویژه از ظهر دوشنبه تا صبح سه‌شنبه هشدار داد.

  به گزارش راه شلمچه به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، فرج الله شکوهی پور افزود: با ورود سامانه بارشی به استان، بارش خفیف و پراکنده باران که از اواخر دیشب در مناطق شمالی آغاز شده و امروز و فردا نیز به صورت پراکنده در برخی نقاط استان ادامه خواهد یافت.

  وی ادامه داد: از عصر فردا (یکشنبه) با تقویت سامانه بارشی در جنوب استان، باران از دوشنبه (۲۲ بهمن) تا اواسط سه‌شنبه (۲۳ بهمن) با شدت بیشتری می‌بارد و گاهی به صورت رگباری همراه با رعد و برق و وزش تندباد در بیشتر نقاط استان ادامه می‌یابد.

  مدیرکل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: بر این اساس نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل‎ها به ویژه در مدت زمان ظهر دوشنبه تا صبح سه‌شنبه) هشدار داده می‌شود.

  شکوهی پور گفت: از عصر یکشنبه و در روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه به سبب وزش باد شدید و گاهی تندباد‌های لحظه‌ای خلیج فارس به تناوب مواج و متلاطم پیش بینی می‌شود، از این رو توصیه می‌شود در این مدت ملاحظات ایمنی و احتیاط لازم در رفت و آمد شناور‌های سبک و تفریحی رعایت شود.