اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۰۲۲۱ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۹

  دعوت احزاب و تشکل‌ها از مردم برای حضور در مراسم 22 بهمن

  احزاب و تشکل‌ها طی بیانیه‌هایی مردم را به حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.
  - اخبار سیاسی -

  به گزارش راه شلمچه به نقل از حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، احزاب و تشکل‌های مختلف در بیانیه‌های جداگانه‌ای بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تاکید کردند.

  دعوت شورای نگهبان از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمنشعارهای راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن اعلام شد/ مسیرهای 12گانه راهپیمایی در تهرانفراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برای خلق حماسه حضور در 22 بهمنفرمانده ارتش: حضور ملت در راهپیمایی 22 بهمن مرعوب‌کننده دشمن است

   

  ** جمعیت رهپویان انقلاب: مردم ایران در 22 بهمن امسال رویداد بی‌نظیری را رقم خواهند زد

   

  جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت فرارسیدن چهلمین فجر انقلاب اسلامی، مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

  در این بیانیه آمده است:

  مردم ما می‌دانند که اگر نعمت انقلاب اسلامی نبود امروز در بهترین حالت باید کشور خود را با نظام پادشاهی سعودی در منطقه قیاس می‌کردند که با وجود برخورداری از نعمت فراوان نفت و برخی مظاهر رفاه ظاهری در زندگی مردم، رئیس جمهور آمریکا در تحقیری کُشنده و منزجرکننده می‌گوید فروپاشی کشورشان بدون حمایت آمریکا به یک هفته هم نخواهد رسید و امروز مردم ایران هرچه به دست آورده اند، با تبعیت از رهبری، وحدت و تلاش خودشان و به دست منتخبین خودشان بوده است و هر کاستی هم دارند باید خود آستین بالا بزنند و با اصلاح از درون و با استفاده از ویژگی پویایی، زنده بودن و تداوم انقلاب، نسبت به رفع مشکلات و امراض تهدید کننده اقدام کنند.

  اما جشن چهل سالگی، جشن بزرگی است که مردم ایران در راهپیمایی بزرگ و سراسری خود در 22 بهمن امسال، یک رویداد بی‌نظیر را علیرغم دشمنان و بدخواهان رقم خواهند زد و ملت‌های مستضعف را در سراسر گیتی به آینده درخشان امت اسلامی در سایه ولایت بیش از پیش امیدوار خواهند ساخت؛ ان شاءالله.

   

  ** حزب موتلفه اسلامی: ضد استکباری‌ترین راهپیمایی تاریخ انقلاب برگزار می‌شود

  حزب موتلفه اسلامی در بیانیه‌ای مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

  در این بیانیه آمده است:

  یوم الله 22 بهمن امسال با همه سال‌های پیش فرق می‌کند. ما معتقدیم به دلیل جنایت غرب و شرارت آمریکا باید ضد استکباری‌ترین راهپیمایی تاریخ انقلاب برگزار شود تا محاسبات غلط دشمن را بر هم زند. دشمن آرزوی نابودی انقلاب را به گور خواهد برد به شرطی که فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس امسال پرهیجان‌تر و پر احساس‌تر از هر سال باشد. این فریادها باید حتماٌ به گوش سردمداران کاخ سفید، کاخ الیزه و کاخ ملکه انگلیس برسد و آن را به لرزه درآورد.

  حزب موتلفه اسلامی در کنار احزاب، گروه‌ها و ملت بزرگوار ایران در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می‌کند و به فضل الهی پیام نفرت ملت ایران را به گوش دشمنان نظام خواهد رساند.

   

  ** حزب وحدت و همکاری ملی: ملت ایران اقتدار خود را به رخ دشمنان انقلاب خواهد کشید

  حزب وحدت و همکاری ملی در بیانیه‌ای مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

  در این بیانیه آمده است:

  ملت انقلابی و بابصیرت ایران امسال همچون سنوات گذشته در راهپیمایی 22 بهمن یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب و دفاع مقدس و ایثار و فداکاری مبارزان انقلاب اسلامی را گرامی خواهند داشت و بر تداوم آرمان های شهدا و حضرت امام خمینی رحمة الله علیه و شعارهای محوری خود یعنی وحدت، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تحت رهبری حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید خواهد کرد و وحدت و همبستگی و مقاومت در برابر تهدیدات دشمنان انقلاب اسلامی و اقتدار خود را به رخ دشمنان انقلاب خواهد کشید.

  حزب وحدت و همکاری ملی با عرض تبریک فرا رسیدن 22 بهمن 49 سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز چهل و یکمین بهار انقلاب، آمادگی اعضای شورا برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن همگام با مردم شریف ایران اسلامی اعلام می کند و از مردم هوشیار و آزاداندیش و فداکار ایران دعوت می‌کنند امسال همچون سنوات گذشته در این راهپیمایی به عنوان تجلی نمایش بزرگ وحدت و اقتدار و همکاری ملی شرکت کنند.

   

  ** جبهه پایداری: ملت ایران همه سختی‌ها را تحمل کرده

  جبهه پایداری نیز طی بیانیه‌ای مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

  در این بیانیه آمده است:

  ملت ایران همه سختی ها، فشارها، دشمنی ها و کاستی ها را خنثی و تحمل کرده و تنها آخرین حربه باقی مانده دست دشمنان، فشار و تحریم های اقتصادی است که با بی توجهی مسئولین به تدابیر اقتصاد مقاومتی که متکی بر ظرفیت های داخلی و توانمندی های جوانان این مرزوبوم است، تا حدی توانسته برای کشور مشکلاتی ایجاد کند اما با وحدت و همدلی، انتخاب مسئولین انقلابی و معتقد به توانمندی‌های داخلی و به کارگیری جوانان متخصص و متعهد، با عبور از این آخرین گردنه، کشور می‌تواند به قله روشن عزت و رفاه مادی و معنوی دست پیدا کند و پرچم انقلاب را به دست صاحب حقیقی آن برساند.

  در پایان، جبهه پایداری انقلاب اسلامی، از اقشار مختلف مردم و تمامی گروه ها و جریانات سیاسی و اجتماعی دعوت به عمل می آورد تا با شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، ضمن بیعت مجدد با آرمان های معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری، نقش موثری در هرچه باشکوه تر برگزار شدن این اجتماع عظیم داشته باشند.

   

  ** جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت: تجربه دل بستن به آمریکا و اروپا خیانت بزرگ است

  جبهه پیشرفت، با انتشار بیانیه‌ای مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

  در بیانیه این تشکل آمده است:

  مقامات ارشد کشور باید به قدرت لایزال الهی و مقاوت این ملت بزرگ تکیه کنند و باعزت و افتخار در مقابل ابرقدرت‌ها و قدرت‌های استکباری بایستند و از کیان ملت ایران دفاع کنند و بدانند که تجربه دل بستن به آمریکا و اروپا تجربه شکست خورده و خیانتی بزرگ است و نباید دوباره در مذاکرات بین المللی اشتباه کرده و بلغزند که در این صورت باید در مقابل مردم و تاریخ پاسخگو باشند.

  جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت تمامی آحاد ملت و اقشار مختلف را برای حضور باشکوه در سراسر کشور در راهپیمایی 22 بهمن ماه که بیعت مجدد با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری و شهدای عزیزمان می‌باشد، دعوت نموده و در کنار صفوف به هم فشرده مردم در این جشن بزرگ ملی شرکت می‌نماید.

   

  ** جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی: حضور فراگیر در 22 بهمن؛ بازدارنده توطئه بدخواهان انقلاب

  جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد. در این بیانیه آمده است:

  جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، به مناسبت تقارن فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با ایام شهادت حضرت زهرا(س)، با الگوگیری از سیره مبارزاتى آن حضرت در مقابله با جریان نفاق و انحراف، زنده  نگه داشتن حقیقت ولایت را تنها پیامد تاریخى مبارزه حضرت فاطمه زهرا(س) ارزیابی می‌کند و ضمن تاکید بر ضرورت ایجاد فهم مشترک از تهدیدهاى ناشى از زیادخواهى نظام سلطه، با دعوت به حضور فراگیر مردم ولایتمدار در راهپیمایی 22 بهمن، آنرا تجدید بیعت ملت بویژه بیعت نسل چهارم انقلاب با آرمان‌هاى امام(ره) و مقام معظم رهبری و اصول و اهداف انقلاب اسلامی، بازدارنده توطئه بدخواهان انقلاب می‌داند؛ باشد که این حضور عملاً زنده و پویا بودن انقلاب را به رخ دشمنان بکشاند و با نهیب ملت ایران، دشمن سرخورده‌تر از همیشه در عرصه بین الملل ذلیلانه به عقب نشیند و بار دیگر بر همه شیفتگان و آزادیخواهان جهان ثابت کند عزم راسخ مردمی می‌تواند معادلات غلط نظام سلطه را در هر مقطع زمانی و مکانی به هم می‌ریزد.

   

  ** حزب بیداری اسلامی: حضور حماسی مردم؛ جواب دندان‌شکن به دشمنان قسم خورده انقلاب

  در بیانیه این حزب ضمن دعوت مردم به حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی22 بهمن آمده است: حزب بیداری اسلامی با توجه به فرارسیدن ایام ا... پیروزی انقلاب اسلامی و سالروز گرامیداشت 22 بهمن ماه، از تمامی آحاد جامعه و مردم غیور و شهیدپرور ایران اسلامی دعوت می‌نماید تا با حضور گسترده و شورانگیز خود همانند سال‌های گذشته بار دیگر به اقدامات و برنامه‌های خبیثانه و تفرقه‌انداز دشمنان قسم خورده انقلاب جوابی دندان شکن و محکم داده و با حضور حماسی و همیشه در صحنه خود، فرهنگ عاشورایی و حسینی (ع) را در ایام عزای مادر ائمه اطهار، بانوی دوعالم، حضرت فاطمه زهرا (س) به مردم زجرکشیده و مسلمان و تحت ستم کشورهای منطقه بویژه مردم مظلوم بحرین، یمن، سوریه و ... بازنشر نمایند.

   

  ** جبهه مردمی نیروهای انقلاب: دعوت از صاحبان اصلی انقلاب برای حضور چندده میلیونی

  در بیانیه جمنا که به مناسبت یوم الله 22 بهمن منتشر شده، آمده است: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، از مردم شریف ایران سربلند، صاحبان اصلی این انقلاب عظیم دعوت می‌کند، در کنار یکدیگر در راهپیمایی باشکوه چهلمین 22 بهمن‌ماه شرکت کنیم و با حضور چندده میلیونی‌مان پیام وحدت و همدلی‌مان را پیش چشمان منتظر و کنجکاو عالمیان به نمایش بگذاریم و با مشت‌های گره‌کرده و دل‌های محکم آوای «استقلال، آزادی عزت هر ایرانی»، سردهیم و چشم تنگ امید دشمنان را از دست‌‌اندازی به «جمهوری اسلامی» قطع کنیم و رساتر از هر سال با مشت‌های گره‌کرده و دل‌های استوار، شعار پرشور «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر انگلیس» سر دهیم تا صدایمان از پرده‌های هزارتوی پنبه‌های فرورفته در گوش‌های عاصی دشمنان بدخواه و منافقان خوش‌خیال عبور کند و تاریخ انقلاب 97، به مُهر ولایتمداری و بصیرت مردم انقلابی ایران منقوش گردد.

  در ادای وظیفه‌مان که قدردانی از خون شهدای انقلاب تا مدافعان حرم و پایبندی به آرمان‌های امام راحل(رحمت‌الله علیه) و ارزش‌های نظام و انقلاب و منویات امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) است، سربلند باشیم. ان‌شاءالله.

   

  ** جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی: راهپیمایی 22 بهمن؛ رزمایش اقتدار و وحدت ملی

  جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و هم چنین یوم الله 22 بهمن بیانیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است:40  سال سینه به سینه ملت ما مقتدر و مظلوم، تهدیدها و تحریم ها را تحت راهبری شگفت انگیز ولایت فقیه، از انقلاب اسلامی خود مقابل دشمنان کینه ورز دفاع کرد. سرمایه‌گذاری هنگفت جبهه عبری غربی عربی برای نابود کردن مردمی‌ترین انقلاب قرن شرایط خشن، سخت و سنگینی را بر مردم ما تحمیل کرد. 

  جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی از همه باورمندان به استقلال، آزادی و عزت و عظمت ایران اسلامی دعوت میکند تا با حضور چشم گیر خود و پیش رو داشتن تذکرات مقام معظم رهبری در راهپیمایی 22 بهمن رزمایش اقتدار و وحدت ملی را  پیشروی جهانیان به نمایش درآورند.

   

  ** حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی: حضور پرشور؛ ابراز وفاداری به عمارت چهل ساله

  حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی طی بیانیه‌ای با گرامیداشت فرارسیدن چهلمین فجر انقلاب اسلامی، مردم را به حضور گسترده به راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد. در این بیانیه آمده است:

  اکنون در حالی چهلمین سالروز انقلاب اسلامی ایران را جشن می‌گیریم که چهل سال گذشته آبگینه چهل سال شرارت مداوم استکبار و چهل سال مقاومت عزتمندانه ایران اسلامی بوده است. در چهار دهه گذشته شدیدترین تحریم‌ها و بزرگ‌ترین سنگ‌های دشمنی به جرم ظلم ستیزی، استقلال خواهی و عدالت طلبی پیش پای مردم بزرگ ایران نهاده شد و چهل سال است دولت‌مردان ایالات متحده آمریکا، سران رژیم صهیونیستی و کشورهای بی آبرو و مرتجع منطقه تمام تلاش و دلارهای خود را به منظور مقابله با این نظام اسلامی و مردمی به کار بسته‌اند.

  حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی از تمامی ملت شریف ایران به خصوص جوانان، می‌خواهد که با حضور پرشور خود در این راهپیمایی وفاداری خود به این عمارت چهل‌ساله را ابراز کنند.

   

  ** جامعه اسلامی مدیران ایران: ملت بزرگ ایران بعد از چهل سال، به آرمان‌های انقلاب پایبند است

  جامعه اسلامی مدیران ایران به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

  در این بیانیه آمده است:

  به تعبیر امام راحل (ره) انقلاب اسلامی ایران انفجار نور بود. نوری که پرده جهل چیره بر جهان را به کنار زد و زوایای تاریک سلطه قدرت‌های مسلط بر جهان را روشن ساخت. ملت بزرگ ایران پس از پشت سر گذاشتن چهار دهه از پیروزی انقلاب، همچنان پایبند به اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی می‌باشد و حاضر نیستند اندکی عقب نشینی کنند. دستاوردهای این معجزه قرن آنقدر گران سنگ است که تبلیغات پرهزینه دشمن داخلی و خارجی نتوانسته غباری بر آن بنشاند.

  مردم قدرشناس و انقلابی ایران به پاس چنین دستاوردهایی، در جشن‌های دهه فجر انقلاب اسلامی شرکت نموده و با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، یاد شهیدان راه آزادی و استقلال کشور و یاد امام راحل (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی و احیاگر اسلام ناب محمدی (ص) را گرامی می‌دارد و بر تداوم این مسیر تعالی بخش به رهبری خلف صالح او پیمان ناگسستنی می‌بندند.

   

  ** جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار: راهپیمایی امسال چشم دشمنان اسلام را کور می‌کند

  جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار طی بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت فرارسیدن فجر چهلم انقلاب اسلامی، مردم را به حضور گسترده و پرشو در راهپیمایی22 بهمن دعوت کرد.

  در این بیانیه‌ آمده است:

  یوم الله 22 بهمن امسال با همه سالهای قبل تفاوت دارد. امسال چهلمین سال پیروزی انقلاب را جشن می گیریم. راهپیمایی امسال آنقدر باید باشکوه و عظمت باشد که چشم دشمنان اسلام را کور کند.

  جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار در کنار ملت ایران در این راهپیمایی عظیم دشمن شکن شرکت می‌کند و همپای ملت عزیز، شعار " مرگ بر آمریکا"-"مرگ بر انگلیس " و "مرگ بر اسرائیل" را سرخواهد داد. پیام نفرت ملت ایران از خصومت‌های پایان ناپذیر آمریکا علیه ملت های مظلوم منطقه را در ضد آمریکایی ترین راهپیمایی تاریخ ایران به سراسر جهان خواهیم رساند.

   

  ** جمعیت حامیان انقلاب اسلامی: اعلام انزجار از سردمداران سلطه جهانی و ایادی داخلی‌شان

  در بیانیه جمعیت حامیان انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، آمده است: چهلمین بهار طلیعه فجر انقلاب اسلامی به همت مردم بزرگ ایران تحت زعامت ولایت فقیه در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) با استعانت از درگاه حضرت حق فرارسیدتا جانی دیگر در کالبد انقلاب بدمد و ضایعات و جراحات حاصل از برخی خباثت‌های اجانب و امپریالیسم جهانی به سرکردگی سیاستمداران جنایتکار آمریکا و عملکردبعضی ساده لوحان داخلی مرمت نموده و برای رشد و نمو درخت تنومند چهل ساله انقلاب، آبیاری شده با خون ارزشمند شهدا و همت بلند امت بزرگ ایران اسلامی برای حضور میلیونی سال بعد نه، بلکه سال‌های متمادی تاظهور دولت یار افتخار و حماسه خلق نمایند.

  جمعیت حامیان انقلاب اسلامی نیز ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، منویات رهبر کبیر انقلاب و جانشین برحقش مقام معظم رهبری مدظله العالی برخورد فرض میداند تا با حضور در صحنه ضمن پاسداشت بهار انقلاب مراتب انزجار خود را از سردمداران سلطه جهانی و ایادی داخلی شان درجشن بزرگ یوم الله 22بهمن اعلام کند.

  ** حزب مستقل و اعتدال ایران: وحدت اصلی‌ترین واژه‌ای بود که حضرت امام بکار بردند

  در بیانیه حزب مستقل و اعتدال ایران ضمن دعوت مردم به حضور گسترده در راهپیمایی بیست و دوم بهمن آمده است: یکی از ویژگی های انقلاب ما رحماء بینهم و اشداء علی الکفار است یعنی وحدت و عدم تفرق جزو بداهی ترین و اصلی ترین واژه هایی بود که حضرت امام به کار بردند و عمل کردند و در هیچ یک از فرمایشات مقام معظم رهبری هم نیست که به مقوله وحدت پرداخته نشود. نکته دیگر این است که در قانون اساسی هم تاکید بر وحدت و اتحاد شده است.

  ** حزب همبستگی ایران اسلامی: حفظ نظام جمهوری اسلامی وظیفه همه علاقمندان به ایران است

  حزب همبستگی ایران اسلامی با صدور بیانیه‌ای به مناسبت چهلمین فجر انقلاب اسلامی، مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

  در این بیانیه آمده است:

  اینک در چهلمین سالگرد این پیروزی بزرگ باید نگاهی دقیق به راه طی شده و مسیر پیموده، داشت و با نگاهی موشکاف و پیمایش گرانه، ضمن تحکیم ،تقویت و تکثیر توفیقات و کامیابی‌ها، مشکلات، ناکامی‌ها و کاستی‌ها را نیز به دیده انصاف نگریست و به داوری دلیرانه‌ی کارنامه آن برخاست و به جد وجهد، در صدد جبران برآمد، چرا که نمی توان علیرغم همه دستاوردهای قابل تقدیر و غرورآفرینی که در سایه اقتدار و امنیت متاثر از همدلی و انسجام داخلی حاصل شد، به جهت برخی ملاحظات و تصور سوءاستفاده دشمن ، چشم بر روی برخی انحرافات صورت گرفته نسبت به آرمان ها و شعارهای ابتدای انقلاب فرو بست و همچنان به مقایسه دستاوردهای چهل ساله، با داشته ها و نداشته های رژیم ساقط شده پهلوی دلخوش بود چرا که باور به پویایی نظام اسلامی، مقایسه با سال گذشته را نیز برنمی تابد چه رسد به 4 دهه قبل.

  حزب همبستگی ایران اسلامی علیرغم انتقادات جدی که نسبت به برخی رویه ها به خصوص در عرصه تصمیم سازی در کشور دارد، تاکید می‌کند که حفظ نظام جمهوری اسلامی و تلاش مجدانه در جهت برطرف شدن مشکلات به خصوص معضلات اقتصادی که معیشت روزانه مردم را به مخاطره انداخته است، وظیفه همه علاقمندان به ایران اسلامی است و ما به عنوان یکی از احزاب اصلاح طلب از هیچ کوششی در جهت اصلاح انحرافات صورت گرفته و کاهش آلام مردم عزیز کشورمان فروگذار نخواهیم کرد و در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، که مقارن با ایام سوگواری بانوی دوعالم، صدیقه طاهره (س) است ضمن تاسی و تمسک به سیره حق طلبانه وحقیقت گویانه آن بانوی جلیل القدر علاوه بر حضور و دعوت از همه مردم صبور کشور برای شرکت در مراسم راهپیمایی 22 بهمن، همه ارکان قدرت اعم از قوای سه گانه و نهادهای مختلف را به کنار گذاشتن اختلافات و حرکت در مسیر وحدت و یکپارچگی در جهت خدمت به مردم و افزایش اعتماد عمومی و مرور و بازگشت به آرمان های امام(ره) و انقلاب فرا می‌خوانیم.

   

  ** جمعیت جوانان انقلاب اسلامی: چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی باید موجب عزت ایرانیان شود

  جمعیت جوانان انقلاب اسلامی نیز همزمان با فرارسیدن چهلمین فجر انقلاب اسلامی طی بیانیه‌ای از مردم برای حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی22 بهمن دعوت کرد.

  در این بیانیه‌ آمده است: حضور مردم در راهمییمایی 22 بهمن ماه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی باید موجب بیداری جهان و عزت ایرانیان گردد جمعیت جوانان انقلاب اسلامی در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به ضرورت حضور جدی و منسجم و قلبی ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن ماه تاکید کرده مردم با وجود همه مشکلات باید راه نفوذ دشمن را ببندند.

  جمعیت جوانان انقلاب اسلامی با اشاره به دستاوردهای مهم فرهنگی اجتماعی و سیاسی ، وضعیت فعلی کشور و روند اقتصادی خانواده های ایرانیان غیرتمند را شایسته آنان ندانسته و از مسئولان نظام خواستار تلاش مضاعف برای بهبود وضع اقتصادی کشور شدند.

   

  ** حزب ندای ایرانیان: حضور مردم؛ نشان دادن اتحاد به استکبار جهانی

  حزب ندای ایرانیان به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر و از مردم برای حضور پر شور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد. در این بیانیه‌ آمده است:

  اینک در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران، حزب ندای ایرانیان به احترام اراده عظیم این ملت می‎ایستد و با وجود همه کاستی و دشواری‌ها و به رغم تمامی مشکلاتی که امروز در ایران وجود دارد، با افتخار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به تمامی دلسوزان کشور و در رأس آن‌ها مقام معظم رهبری، دلاورمردان انتظامی و امنیتی که با جان خویش از کشور حفاظت می‎نمایند.

  همچون گذشته و این بار راسخ‌تر از قبل، از شما مردمان فهیم کهن دیار ایران‌زمین، دعوت می‌نماییم برای نشان دادن اتحاد خود به استکبار جهانی، برای بازآفرینی ارزش‌هایی که دوام استقلال مملکت را تضمین می‌نمایند، و به پاسداشت رادمردی‌های خود به میدان بیایید. وعده‌ دیدار، 22 بهمن 97، راهپیمایی بزرگ چهل‌سالگی انقلاب.

   

  ** جامعه اسلامی کارمندان: چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران با شکوه و عظمت تماشائی در ایران اسلامی برگزار می‌شود

  جامعه اسلامی کارمندان طی بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

  در این بیانیه آمده است:

  22 بهمن سال 1397 چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران با شکوه و عظمت تماشائی و بی‌نظیر در ایران اسلامی برگزار می‌شود؛ انقلاب اسلامی با رهبری حضرت امام‌خمینی(ره) و پس از ارتحال ایشان با رهبری خردمندانه حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای مسیر نورانی و الهی خود را طی نموده و با ایثار و جانفشانی ملت عزیز ایران به پیشرفت های شگفت آوری دست یافت.

  جامعه اسلامی کارمندان همراه با کارمندان خدوم و امت همیشه در صحنه با حضور در مراسم 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را سرافرازانه گرامی‌ می‌دارد.