اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۰۲۲۶ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۷

  تحول در رسانه ها پیش شرط تحقق اهداف و شعارهای انقلابی مردم

  به گزارش راه شلمچه، دکتر اکبر نصراللهی در یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود تحت عنوان تحول در رسانه ها پیش شرط تحقق اهداف و شعارهای مردم نوشته است:

  در آخرین توئیتم به غفلت رسانه ها از شعارهای اصلی مردم اشاره و نوشته ام: رسانه ها از زمان پیروزی انقلاب اسلامی، توفیقات قابل توجهی داشته اما ناکامی های غیرقابل اغماضی هم داشته اند؛ از جمله آنها کم توجهی به اهداف و شعارهای مردم و تلاش ناکافی در تحقق آنها و غفلت از مطالبه گری از مسئولان است.

  اهداف و شعارهای اصلی مردم از نظر مقام‌معظم رهبری استقلال خواهی و رفع هرگونه وابستگی، حاکمیت اسلام در جامعه و ترویج ارزش های دینی، آزادی بیان و قلم، عدالت و رفع تبعیض ها، پیشرفت_اقتصادی و گسترش رفاه ، احیای کرامت انسانی و نقش داشتن مردم در تعیین سرنوشت خود و زمینه سازی برای رشد و تکامل انسانها و حذف عوامل فساد هستند.
  معتقدم رسانه‌ها به دلایل مختلف در ترازانقلاب اسلامی نبودند و نیستند و نتوانسته اند اهداف و شعارهای انقلابی مردم را پیگیری و محقق کنند.
  باتوجه به اینکه رسانه ها نقش اساسی و غیرقابل انکار در همه امور و تحولات دارند ، تحقق اهداف و شعارهای مردم بدون تحول و خانه تکانی اساسی در رسانه ها، ساختار و مدیران آن امکان پذیر نیست

  اخبار مرتبط :