اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۰۲۲۹ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۳
  مسئول بسیج رسانه نهاوند:

  ۳۰خبرنگار و عکاس مراسم ۲۲بهمن نهاوند را پوشش خبری می‌دهند

  علی سهرابی گفت: ۳۰خبرنگار، عکاس و سایت خبری شور حماسی و انقلابی مردم نهاوند در راهپیمایی بزرگ روز ۲۲ بهمن پوشش خبری و تصویری می‌دهند.

  ۳۰خبرنگار و عکاس مراسم ۲۲بهمن نهاوند را پوشش خبری می‌دهندبه گزارش راه شلمچه به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، علی سهرابی، مسئول بسیج رسانه نهاوند اظهار داشت: با هماهنگی‌هایی که با بسیج رسانه شورای هماهنگی خبرنگاران و مدیر اطلاع رسانی ستاد دهه فجر نهاونداحمد ترابی انجام شده ۳۰خبرنگار و عکاس نهاوندی شور و حماسه انقلابی مردم نهاوند را در راهپیمایی فردا روز ۲۲بهمن پوشش خبری و تصویری می‌دهند.

  وی گفت: روابط عمومی فرمانداری و کمیته اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان نهاوند با همکاری اداره برق، شهرداری و نیروی انتظامی امکانات مناسبی را برای این پوشش خبری فراهم کرده اند.

  سهرابی بیان کرد: بیشتر خبرگزاری‌ها و مطبوعات سراسری و باستانی و محلی و سایت و کانال‌های خبری در شهرستان نهاوند نمایندگی فعال دارند و بیشتر این خبرنگاران و عکاسان عضو فعال بسیج رسانه هستند.

  مسئول بسیج رسانه نهاوند گفت: تعدادی از خبرنگاران بسیجی نهاوند در جشنواره‌های مختلف کشوری و استانی افتخارات بزرگی را کسب کرده اند و امسال نیز به خوبی برنامه‌های دهه فجر را در ۴۰ سالگی انقلاب پوشش خبری تصویری داده اند.