اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۰۲۵۱ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۵
  اختصاصی راه شلمچه؛

  واکنش وزیر آموزش و پرورش به حکم جنجالی آموزش و پرورش بابل

  وزیر آموزش و پرورش به حکم جنجالی اخیر مدیر جدید آموزش و پرورش بابل که پس از یک روز لغو شده بود پاسخ داد.

  سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در راهپیمایی 22 بهمن تهران به سوال خبرنگار راه شلمچه در باره علت لغو حکم مدیر آموزش و پرورش بابل گفت: روند انتخاب اشتباه بود و بدون در نظرگرفتن مراحل قانونی جلسه معارفه برگزار شد و به این خاطر این حکم لغو شده بود البته این بدین معنی نیست که تغییر مدیر آموزش و پرورش انجام نگیرد.

  وی در جواب خبرنگار ما که این حکم را مدیرکل آموزش و پرورش مازندران ابلاغ کردند و همچنین فردی که قرار بود مدیرآموزش و پرورش بابل شود به جای قبلش برگشت، گفت: متاسفانه مدیرکل تخلف کرد و قطعا روند انتخاب مدیر جدید آموزش و پرورش بابل مجددا انجام خواهد شد.

  بطحایی دخالت نماینده بابل در لغو حکم مدیر آموزش و پرورش را تکذیب کرد و گفت: همانطوری که گفته شد این حکم و معارفه بدون مراحل قانونی انجام گرفته شد و هیچ نماینده مجلسی مانع آن نشده است

   

  اخبار مرتبط :
   0
   ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۵

   اره وزیرراس میگه مامردم بهشون اعتماد داریم

   پاسخ
   0
   محمودی ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۵

   با سلام بسیار جالب هست. نماینده خودش بیانیه داده و با بیان دلایل کاملا غیرمنطقی گفته ابلاغ را لغو نمودم . وزیر محترم لابد بیانیه رو نخونده!!!!!!

   پاسخ
   ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۷

   احتمالا از روز وقوع لغو حکم تا کنون وزیر خواب بوده و هیچ اطلاعی از کشور ندارد جناب وزیر محترم خود نماینده عزیز و محترم بیانیه دادند و اعلام نمودند با تمام قدرت در مقابل این کار ایستادم . ضمنا شما چه وزیری هستید که مدیرکلت به قول خودت خلاف میکند اما همچنان بر سرکارش هستند.