اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۰۲۶۵ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۶

  در نشست کتابخوانی از مدیر مدرسه حضرت آمنه(س) گنبد کاووس تقدیر شد +تصاویر

  به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دانش آموزان پایه هشتم مدرسه حضرت آمنه (س) ضمن بازدید از انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس در برنامه نشست کتابخوانی شرکت کردند.
   
  به گزارش راه شلمچه از گنبدکاووس، در این نشست بعد تلاوت قرآن کریم ابتدا خانم طاهره عرب زاده مسئول گروه کتابخوانی گهواره از افغانستانیهای مقیم گنبد کاووس به مناسب پیروزی انقلاب شعر "چشم بیمار" حضرت امام خمینی (ره)را به زبان دری برای حاضرین خواندند
   
  درادامه این نشست سید علی کریمیان مدیر انجمن دوستداران کتاب مهر گنبدکاووس و مشاور فرهنگی و امور کتابخوانی فرماندار گنبد ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از دانش آموزان مدرسه آمنه(س) تقدیر و تشکر کرد و گفت: در سال گذشته ما در این مدرسه برنامه های متنوع کتابخوانی برگزار نمودیم و دانش آموزان کتابخوان خوبی دارد.
   
  کریمیان به مربیان و دانش آموزان حاضر در این نشست پیشنهاد کرد که از بین علاقمندان به فرهنگ مطالعه در مدرسه یک گروه کتابخوانی تشکیل دهند و در ادامه گفت: بزودی مسابقاتی برای گروه های کتابخوانی راه اندازی خواهیم کرد.
   
  در این  نشست تعدادی از دانش آموزان حاضر به خواندن شعر و قرآن پرداختند و در چند تن نیز در خصوص کتاب های که خوانده بودند توضیحاتی دادند. به 10 نفر از شرکت کنند گان فعال در این نشست نفری یک جلد کتاب اهدا شد.
   
  در پایان به پاس زحمات و فعالیت های خانم زهرا فدایی مدیر مدرسه آمنه (س) بابت ترویج کتابخوانی در سال گذشته یک لوح تقدیر ازسوی فرماندارویژه شهرستان گنبد کاووس و یک جلد کتاب از سوی انجمن دوستداران کتاب مهر توسط سید علی کریمیان مشاور فرماندار در امور فرهنگی و کتابخوانی به وی اهدا شد.
  اخبار مرتبط :