اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۰۲۷۰ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۶
  مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی:

  همه دست به دست هم دادند که ملوان به لیگ پایین تر سقوط کند

  مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: تمام ایران دست به دست هم دادند که ملوان به لیگ پایین تر سقوط کند، اگر ملوان را در لیگ برتر نمی‌خواهند بگویند که ما از لیگ کناره‌گیری کنیم.

  به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرگزاری تسنیم از بندرانزلی، محمد قدیربحری در کنفرانس خبری پس از بازی ملوان در برابر راه آهن اظهار داشت: بازیکنان ملوان در این بازی تمام توان خود را برای پیروزی در میدان گذاشتند اما تمام ایران دست به دست هم دادند که ملوان به لیگ پایین تر سقوط کند و در چند بازی پنالتی‌های ما لحاظ نمی‌شود اما وقتی بازیکن حریف به مدافع ما می‌خورد داوران پنالتی می‌گیرند.

  وی افزود: چقدر ملوان باید از قضیه داوری ضررکند؟ اگر ملوان را در لیگ برتر نمی‌خواهند بگویند که ما از لیگ کناره‌گیری کنیم و در مسئله سربازی هم وقتی کد بازیکن برای نیروی دریایی منظور می‌شود به ناگهان بازیکن سر از تیم دیگری در می‌آورد.

  مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در مورد بازی ملوان گفت: ملوان 90 دقیقه بر روی دروازه حریف حمله کرد اما توپ‌های ما وارد دروازه راه آهن نشد و اگر امتیازاتی که ملوان از ناحیه داوری از دست داد را بخواهیم جمع کنیم به‌طور حتم تا کنون بیشتر از 10 امتیاز داشتیم.

  وی تصریح کرد: بازیکنان ما در بازی به‌علت داوری با استرس بازی می‌کردند و هر چقدر به پایان بازی نزدیک می‌شدیم بازی برای ملوان با استرس زیادتری پیگیری می‌شد و باید قانون برای تمام تیم‌ها به یک صورت اجرا شود و چون ما محجوب هستیم و می‌خواهیم بگوییم که مردم انزلی به قانون احترام می‌گذارند با ما اینطور برخورد می‌کنند و اگر بخواهیم در مورد داوری حرف خاصی بزنیم در بازی بعدی قضاوت برای ما سلیقه‌ای می‌شود و بعضی از داوران بعد از بازی به تیم می‌گویند که ما را ببخشید.

  قدیربحری در مورد سرمربی و حضور فرهاد پورغلامی گفت: در مورد سرمربی باشگاه باید تصمیم‌گیری کند و در چند جلسه‌ای که در خدمت تیم بود تمام سعی مربیان این بود که تیم را رو به جلو هدایت کنیم و پورغلامی از دوستان بنده است و هرکسی که بیاید به او کمک می‌کنیم.

  مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در مورد شیوه بازی این تیم بیان کرد: اگر آن پنالتی را برای ما می‌گرفتند به‌طور حتم روند بازی تغییر می‌کرد و در این بازی ما هر کاری که می‌خواستیم در زمین انجام دادیم اما توپ‌های ما وارد دروازه نشد و نیمه دوم تیم با استرس زیادی بازی کرد و اگر در خانه حریف بازی می‌کردیم راحت به برتری می‌رسیدیم و چندین موقعیت ملوان به تیرک و پای بازیکنان برخورد کرد و وارد دروازه راه آهن نشد و راه آهن یک بازی بسته را به نمایش گذاشت.

  مربی ملوان درباره اولادی اظهار داشت: اولادی یکی از بازیکنان با  توانایی زیادی است اما هنوز به هماهنگی کامل با دیگر بازیکنان را ندارد و نمی‌خواهیم او را از اول قرار بدهیم تا باعث تضعیف روحیه اولادی شود.