اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۰۶۷۱ انتشار : ۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱

  دباغی: نداشتن هماهنگی در تورنمنت هند کار دستمان داد

  بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان ایران گفت: بازیکنان تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای تورنمنت هند هماهنگی لازم را نداشتند.

   هاجر دباغی بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان ایران در مورد باخت‌های تیم ملی فوتبال بانوان ایران در تورنمنت چهار جانبه هند در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،گفت: اعزام قبلی تیم ملی فوتبال بانوان ایران به دور اول مقدماتی انتخابی المپیک ۲۰۲۰ بود که تیم ملی توانست از گروهش صعود کند، ولی به محض اینکه به ایران بازگشتیم لیگ برتر فوتبال بانوان سال جاری آغاز شد و تمامی بازیکنان به باشگاه هایشان در لیگ برتر فوتبال بانوان بازگشتند.

  وی تصریح کرد: شروع لیگ برتر فوتبال بانوان در سال جاری تا اعزام تیم ملی فوتبال به تورنمنت چهارجانبه هند فقط یک اردو برای تیم ملی فوتبال بانوان برگزار شد و در آن اردو نیز یکسری از بازیکنان ملی پوش کشورمان حضور نداشتند.

  دباغی توضیح داد: نا هماهنگی بازیکنان در تیم ملی باعث به وجود آمدن این اتفاق شد وگرنه سطح رقبای ما چندان بالا نبود به اضافه اینکه ما در این تورنمنت یک مقدار بد شانسی هم آوردیم.

  دباغی در مورد میزبانی کشور فلسطین در دور دوم مقدماتی انتخابی المپیک ۲۰۲۰ گفت: یک سال و نیم بود که تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای حضور در مسابقات مقدماتی انتخابی المپیک ۲۰۲۰ تمرین می‌کرد و اردو نیز برای بازیکنان تیم ملی فوتبال برگزار کرده بودند و حضور در این مسابقات هزینه‌هایی برای فدراسیون فوتبال ایران داشت، ولی اتفاقی افتاد که حسرت بر دل تمامی ما گذاشت.

  وی افزود: وقتی میزبان را در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدیم بسیار تعجب کردیم، چون گروه بندی این مسابقات طوری بود که تیم ملی فوتبال بانوان ایران به راحتی می‌توانست از گروه خود به عنوان تیم اول گروه صعود کند و به المپیک ۲۰۲۰ برسد.

  دباغی تصریح کرد: گذشته با چین تایپه و فیلیپین بازی داشتیم و طبق نتایج به دست آمده پیروز این رقابت‌ها بودیم، ولی میزبانی فلسطین به کل نتیجه را برای تیم ملی فوتبال بانوان تغییر داد و نگران نیز هستیم که به دلیل عدم حضورمان و انصراف تیم ملی فوتبال بانوان ایران فیفا ما را برای سال‌های آینده جریمه کند.

   

  بازی آخر شرایطمان سخت شده بود

  دباغی در خصوص فشار بازی با میانمار که آخرین بازی تیم ملی فوتبال بانوان ایران در تورنمنت چهارجانبه هند بود گفت: بازی آخر شرایطمان سخت شده بود و فشار زیادی روی ما بود و ۲ پنالتی ایران را در بازی با میانمار داور بازی نگرفت و سه گل نیز در این بازی خوردیم.

  وی در خصوص داوری سایر بازی‌ها افزود: سایر بازی‌ها داوری درستی داشت و حتی دربازی اول تیم ملی فوتبال کشورما با هند داور یک آقای هندی بود که توانست شرایط بازی را به خوبی کنترل کند و در نتیجه مشکلی در آن بازی ایجاد نشود. دباغی تصریح کرد: شرایط تیم ملی باعث شد لیگ برتر فوتبال بانوان در سال جاری تخت فشار باشد و برنامه ریزی‌ها به مشکل بخورد وبه دلیل بازی‌های تیم ملی لیگ سال جاری ۲ ماه با تعویق شروع شد.

  هاجر دباغی در پایان افزود: تمام افرادی که ما ملی پوشان فوتبال را پس از برگشتمان از هند می‌بینند می‌پرسند چرا چنین نتایجی گرفتید و واقعا به تمام ما بازیکنان تیم ملی فوتبال بانوان این باخت‌ها برخورده و اکنون انگیزه جبران شکست این تورنمنت را داریم.

  بیشتر بخوانید: اعلام اسامی داوران هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال بانوان