اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۱۶۳۸ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹

  آرزوی زیبای جانباز و بسیجی گنبدی!

  سیدعلی کریمیان جانباز بسیجی دوران دفاع مقدس همزمان با 22 اسفند روز شهید با دل‌نوشته‌ خود یاد و نام شهدای همرزم گنبدی را بار دیگر در خاطره‌ها زنده کرد.
  به گزارش راه شلمچه از گنبدکاووس، سیدعلی کریمیان فعال فرهنگی و رسانه‌ای گنبدکاووس در قالب دل‌نوشته‌ای به دوران 8 سال دفاع مقدس رفت و آروزی خود را اینگونه نوشت:
  دلم رفیق می خواهد از جنس شهدای رفیقی همچون سردار بزرگ شمال کشور شهیدصمد اسودی، اما نه برای تکچرخ زدن ها و شلیک های با مهارتش از روی موتور، بلکه برای توسلاتش به ائمه بخصوص ارادت ویژه‌اش به اباعبدالله‌الحسین(ع) که هیچ مقام بالاتری از فرماندهی گردان امام حسین(ع) را نپذیرفت و یقین دارم که می گفت در کربلا با امام حسین(ع) بودن عشق است.
   
  رفیقی میخواهم که وقتی شهادتش بر او الهام می‌شود قاری برنامه می‌شود اشک بر گونه‌هایش جاری می شود و لحظاتی بعد همنشین باحضرت ابوالفضل‌حیدر(ع) می‌شود.
   
  رفیقی میخوام همچون حسینعلی خالداران آن پاسدار متقی که من شهید فرهنگش می خوانم نه شهید جنگ، چون مسئول فرهنگی سپاه مریوان بود از سخنرانی باز می‌گشت اما دشمنان کوردل جواب سخنان وحدت بخشش را با رگبار گلوله جواب دادند.
   رفیقی که ترس حق الناس داشت و حق الفقرا ، به‌همین خاطر نصف حقوش را آشکار و پنهان می بخشید چون که یقین داشت خدایی هست، روز جزایی هست، پل صراطی و..
   
  رفیقی میخواهم از جنس شهید سیدمختار حسینی که در راه خدا از هیچ دشمن داخلی و خارجی ترسی به دل نداشت و مردانه جان شیرینش تقدیم نظام و انقلاب کرد تا بچه‌های قوینلی (روستای زادگاه شهید) محکم استوار راه امام(ره) را ادامه بدهند.
   
  رفیقی می خواهم از جنس عادل دادخواه ساده و مظلوم بی ریا
   رفیقی میخواهم از جنس شهامت عیسی بیگی جوان با شهامت مانوس با قرآن غرق شده در دریای نور
   
  رفیقی میخواهم از جنس جعفر توحیدی که درد ترکش‌های سرش را تا وقت شهادت کسی حس نکرد.
   
  رفیقی میخواهم که معلم راهم باشد مثل سردار بزرگ تخریب کشور معلم شهید امیر اسدی مرد همیشه خندان  و سرا سر نوری که خداوند به صورت کامل خریدارش شد حتی تکه استخوانی را برای یادگار به غیر نداد.
   
  رفیقی میخواهم از جنس سردار جاوید الاثر و گمنام شهرمان علیرضا سرایلو که نمیدانم بین او و خدایش چه گذشت که چنین گمنام و مظلوم ماند.
   
  رفیقی میخواهم همچون سردار نامی لشگر 27 محمد رسول الله(ص) اسماعیل قهرمانی که بعد 1400 سال نامش جزو انصارالرسول(ص) نوشته شود و جاویدالاثر بماند.
   
  رفیقی می خواهم چون علیرضا کوهستانی که مداوا کننده زخم های چرکین حاصل ازترکش‌های دشمنان دوست نمایم باشند.
   
  رفیقی میخواهم چون امیر فقیر محمد میلانی دلاور و شجاع شهید اهل سنتی که برای دفاع از وطنش، کُرد و بلوچ و ترکمن و عرب و... همه یکی باشند و برادرش..
   
  رفیقی میخواهم همچون امیر سرلشکر عباس محمودیان تکاور ورزیده که زور بازویش را در دفاع از میهن اسلامی ایران خرج کرد نه در...
   
  رفیقی میخواهم همچون امیر سرلشکر احمد مهماندوست که با خط زیبا، تیپ زیبا، سرود زیبای شهادت برایمان بسراید.
   
  رفیقی میخواهم همچون امیر سرلشگر هوشنگ اسدالله پور، که از فاطمه و محمدش دل بکند و بر سرِدار همچون شمع بسوزد و روشنایی بخش راه ما باشد تا خدای ناکرده به بی راهه نرویم.
  و ختم کلام رفیقی میخواهم همچون شهید کربلایی مهدی شکوری، بسیجی شهید مدافع حرم که بار دیگر ثابت کرد که ما فقط مدعیان صف اول بودیم / ولی از آخر صف شهدا را چیدند.
   
  آنان که رفتند کاری حسینی کردند. آنها که ماندند باید کاری زینبی کنند. وگرنه یزیدی اند. (معلم شهید دکتر علی شریعتی)
   
  اخبار مرتبط :