اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۱۶۶۰ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۷

  درگیری دبیرکل جبهه مردمی اصلاحات با نماینده وزارت کشور

  آخرین گردهمایی احزاب در وزارت کشور با حاشیه‌هایی همراه بود.

  به گزارش راه شلمچه، در میانه رای‌گیری نماینده فراکسیون مستقلین حجت‌الاسلام فومنی، دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با نماینده وزارت کشور برای رای‌گیری دعوا کردند که کواکبیان با صحبت با فومنی سعی کرد جو را آرام کند اما در این راستا موفق نبود و همچنان درگیری بین فراکسیون مستقلین و نماینده وزارت کشور  ادامه پیدا کرد.

  مشکل اصلی این دعوا این است که هنوز اسامی مستقلین نهایی نشده است، اما نماینده وزارت کشور درخواست اسامی را داده است و این در حالی است که دو فراکسیون دیگر اسامی نهایی انتخابات خود را ارائه کرده‌اند.

  حجت‌الاسلام فومنی مدعی است در حال نوشتن رای‌ها بوده است، اما نماینده وزارت کشور برگه او را از زیر دستش کشیده است و برگه پاره شده است.

  حاشیه‌ دیگری که در جریان برگزاری مجمع عمومی خانه احزاب صورت گرفت این بود که فردی به نام محمدزاده خود را دبیرکل حزب رفاه معرفی می‌کرد ادعا کرد که حزب رفاه بدون ساز و کار قانونی در اختیار افرادی خاص قرار گرفته است.

  این اعتراض در حالی صورت گرفت که سیدمحمدمیرباقری مدعی دزدیدن حزب رفاه شد و شهاب الدین صدر واکنشی به این مسئله نشان نداد.

  البته حواشی حزب رفاه ملت ایران به اینجا ختم نشد و شهاب الدین صدر، حسن بیادی، رئوفیان، اعظم حاج عباسی، علی کیهانیان و بهروز نعمتی در اقرارنامه حزب رفاه ملت خود را مستقل معرفی کردند.

  در همین حال و هوا در وزارت کشور بهروز نعمتی دبیرکل حزب رفاه ملت ایران در جمع خبرنگاران به واکنش به حواشی ایجاد شده درباره حزب متبوعش پرداخت و با رد اظهارات منتقدان حزب رفاه ملت ایران خاطرنشان کرد: کنگره حزب رفاه ملت ایران با حصور نمایندگانی از وزارت کشور برکزار شد و هیچ شک و شبه‌ای در برگزاری این کنگره نیست و عده‌ای، چون در انتخابات حزب، رای نیاورده‌اند اعتراض می‌کنند.

  شایان ذکر است علت نهایی نشدن لیست این حزب، مشاجره محمدزاده عضو هیئت موسس حزب رفاه و بهروز نعمتی دبیرکل این حزب است.فتحی دیگر عضو هیئت موسس حزب رفاه در گذشته به رسانه‌ها گفته بود که عده‌ای حزب رفاه را غصب کرده اند.

   

   
  منبع؛ باشگاه خبرنگاران
  اخبار مرتبط :