اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۳۱۹۸ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۸

  پیغام آیت‌الله وحید خراسانی به رهبر معظم انقلاب

  آیت‌الله العظمی وحیدخراسانی در دیدار اخیر با حجت الاسلام والمسلمین مروی، تولیت جدید آستان قدس رضوی از وی خواسته تا پیغامی را به رهبر انقلاب برسانند.

  خبرگزاری فارس : آیت‌الله العظمی وحیدخراسانی در دیدار اخیر با حجت الاسلام والمسلمین مروی، تولیت جدید آستان قدس رضوی از وی خواسته تا پیغامی را به رهبر انقلاب برسانند.

  آیت الله وحیدخراسانی فرمودند: سلام ما را به آقای خامنه‌ای برسانید، ایشان واقعا مرد بزرگواری هستند و ایشان را خیلی دعا می‌کنم.نامزد انتخابات آمریکا: دولت ترامپ به دنبال براندازی نظام ایران است

  نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا روز چهارشنبه تصریح کرد سیاست دولت فعلی این کشور بر براندازی نظام ایران استوار است.
  نامزد انتخابات آمریکا: دولت ترامپ به دنبال براندازی نظام ایران است

  به گزارش راه شلمچه به نقل از گروه مانیتورینگ بین‌الملل خبرگزاری فارس، «تولسی گابارد»، قانونگذار مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه گفت سیاست دولت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور این کشور، بر تلاش برای براندازی حکومت‌های ایران و ونزوئلا استوار است.

  گابارد که یکی از نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۰ است در مصاحبه با «ام‌اس‌ان‌بی‌سی» گفت: «این دولت و جنگ‌طلبان نومحافظه‌کاری که اطراف رئیس‌جمهور ترامپ را گرفته‌اند، مقاصدشان را برای پیشبرد هدفشان جهت براندازی حکومت‌های ونزوئلا و ایران پنهان نکرده‌اند.»

  در حال تکمیل....