اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۳۳۵۷ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۴

  مراسم تشییع پیکر شهید حاج سید حسین آملی در ساری

  شهید حاج سید حسین آملی رزمنده دفاع مقدس بود که ۳۵ سال درد و رنج ناشی از جراحات دوران دفاع مقدس را به جان خرید و نماد ایستادگی و مقاومت بوده است...

  مراسم تشییع پیکر شهید حاج سید حسین آملی با حضور پرشور مردم زیر باران از امامزاده یحیی ساری تا گلزار شهدای ملامجدالدین برگزار شد.

   

  به گزارش راه شلمچه، مراسم تشییع پیکر شهید حاج سید حسین آملی با حضور پرشور مردم زیر باران از امامزاده یحیی ساری تا گلزار شهدای ملامجدالدین برگزار شد.

  این جانبار سرافراز پس از تحمل سال‌ها رنج و مشقت ناشی از جانبازی سحرگاه پنج‌شنبه بیست و نهم فروردین ماه به فیض عظیم شهادت نائل شد.

   

  شهید حاج سید حسین آملی رزمنده دفاع مقدس بود که ۳۵ سال درد و رنج ناشی از جراحات دوران دفاع مقدس را به جان خرید و نماد ایستادگی و مقاومت بوده است.

   

  مردم استان مازندران امروز هم به پاس قدردانی از ایثار و رشادت این جانباز شهید سنگ تمام گذاشتند و با حضور خود در مراسم تشییع پیکر این شهید نشان دادند که با جان و دل پای درس عاشقی می‌نشینند.

   

  حاج سیدحسین آملی متولد سال ۱۳۴۴، در ۱۷ خرداد ۱۳۶۳ منطقه مریوان بر اثر اصابت گلوله به مقام جانبازی نائل آمد و برادر دیگر وی نیز به درجه شهادت نائل آمده است.

   

              

  مراسم شب وداع با پیکر شهید جانباز “سید حسین آملی” در ساری

                     

  ثبت تصاویر: ابراهیم فلاح عکاس ویژه خبری راه شلمچه در مازندران