اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۳۳۶۸ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷

  یک حرکت عجیب و ضد اخلاقی در بابل! +عکس

  تبلیغاتی وهن‌آمیز و دور از اخلاق برای اولین‌بار در شهر بابل اتفاقی است که باید منتظر ورود جدی دستگاه‌های قضایی بود.
  به گزارش راه شلمچه از بابل، عصر دیروز(شنبه) در یک اتفاقی عجیب بنر تبلیغاتی در یکی از خیابان‌های شهر بابل باعث تعجب شهروندان این شهر شده‌است که در این تابلوی تبلیغاتی حضور یک زن آنهم بصورت زنده در نوع خود بی‌سابقه بود.
   
  پس از آن بلافاصله این موضوع به گوش امام جمعه محترم بابل رسیده و وی دستور جمع‌آوری این تابلوی تبلیغاتی و خواهان معرفی به دستگاه قضایی شد.
  شهرداری بابل این تبلیغات را بدون مجوز اعلام کرد و متولی آن را به یکی از پیمانکاران سازمان‌های وابسته به شهرداری دانست و اعتقاد دارد از آن سواستفاده کردند.

  روابط عمومی شهرداری بابل همچنین مسئولیت نظارت و اجرای تابلوهای تبلیغاتی را بر عهده وزارت فرهنک و ارشاد اسلامی اعلام کرد و این بیلبورد بلافاصله جمع‌آوری شد.
  اشاره می‌شود مدتی قبل تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر بابل در یک اقدام غیر اخلاقی حاشیه‌های زیادی را بوجود آوردند و تا کنون از سوی دستگاه‌های قضایی رای قاطعی اعلام نشده‌است و این اتفاق هم بر حاشیه‌های شهر بابل اضافه شده‌است که انتظار می‌رود با ورود دستگاه‌های امنیتی و قضایی و با برخورد قاطعانه امیدواریم در آینده شاهد چنین رفتارهای غیر اخلاقی در شهر مذهبی و ولایت‌مدار بابل نباشیم.
   
  اخبار مرتبط :