اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۳۸۹۳ انتشار : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۷

  ‌‌گوشت قرمز در یزد ‌با قیمت زیر 90 هزار تومان به فروش می‌رسد‌

  رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد با بیان اینکه یزد تنها استانی است که گوشت قرمز را با قیمت زیر 90 هزار تومان به فروش می‌رساند گفت: فروش مرغ گرم در یزد حتی یک ریال هم بیشتر از 11 هزار و 500 باشد برخورد می‌کنیم.
  - اخبار استانها -

  به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد رضا علمدار یزدی ظهر امروز در کارگروه تنظیم بازار استان یزد که در سالن موحدین استانداری یزد برگزار شد به روند کاهش قیمت گوشت اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه در مسئله گوشت قرمز یزد تنها استانی است که با قیمت کمتر 90 هزار تومان به فروش می‌رسد که بین 85 تا 88 هزار تومان به فروش رسیده است.

  رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد گفت: استان اصفهان بین 90 تا 100 هزار تومان و استان فارس هم با توجه به اینکه مولد است و یزد عمده گوشت خود را از این استان تامین می‌کند، گوشت قرمز را با قیمت‌های بین 95 تا 100 هزار تومان به فروش می‌رساند.

  یزد کمترین قیمت فروش گوشت گاو و گوساله را در بین استان‌های همجوار دارد

  رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد با بیان اینکه در خصوص فروش گوشت گاو و گوساله از استان‌هایی هستیم که کمترین قیمت فروش را در بین استان‌های همجوار دارد افزود: گوشت گاو و گوساله در استان‌های یزد 85، فارس 90 و استان اصفهان با قیمت 100 هزار تومان به فروش می‌رسد.

  70 تن گوشت گرم گوسفندی از قزاقستان وارد اصفهان شد15 تن گوشت قرمز تنظیم بازار امروز در بیرجند توزیع می‌شودحذف ارز واردات کالای جایگزین گوشت/ نصف درآمد خانوارها صرف خرید مواد غذایی می‌شود

  وی قیمت فروش مرغ گرم در شهرستان یزد را 10 هزار و 800 تومان اعلام کرد و گفت: الان در استان یزد به یک تعادل خوبی رسیدیم و اگر در منطقه‌ای در استان شاهد فروش قیمت مرغ گرم بیش از مبلغ 11 هزار و 500 باشیم، پیگیری و با فرد خاطی برخورد خواهیم کرد.

  علمدار یزدی به فعالیت 37 واحد تولیدی مرغ تخم‌گذار در استان اشاره و اضافه کرد: تولید روزانه استان یزد 80 تُن است که مصرف خانوار 45 تُن و مصرف صنف و صنعت هم 15 تُن است که جمعاً 60 تُن می‌شود و 20 تُن هم اضافه در استان اضافه داریم.

  کاهش 50 درصدی قیمت پیاز در استان یزد

  رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد با اشاره به کاهش 50 درصدی پیاز خاطرنشان کرد: پیاز در حال حاضر در استان یزد بین 2 هزار و 600 و 5 هزار و 200 تومان به فروش می‌رسد و همچنین در خصوص هندوانه و سبزی خوردن نیز با کاهش قیمت روبه‌رو بودیم.

  وی در پایان با بیان اینکه در بحث شکر در استان به تعادل رسیدیم گفت: برای ماه مبارک رمضان تدابیر خاصی در مورد شکر اندیشیده شده است.

  برچسب ها :قیمت مرغ گوشت