اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۴۱۸۴ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۴
  از اجاره یک‌روزه خانه‌ها در اینترنت؛

  ازدواج‌های ساندویجی و چند روزه در تهران!

  نوربالا داد، به مدل ماشین نمی‌خورد که مسافرکش باشد، حدس می‌زدم مثل خیلی دیگر از اوقات سوالی دارد و آدرسی می‌پرسد، نزدیک ماشین شدم و شیشه را پایین داد، سوالی در کار نبود و راننده یکی از دوستان دوران دبیرستان بود.

  به گزارش راه شلمچه، نوربالا داد، به مدل ماشین نمی‌خورد که مسافرکش باشد، حدس می‌زدم مثل خیلی دیگر از اوقات سوالی دارد و آدرسی می‌پرسد، نزدیک ماشین شدم و شیشه را پایین داد، سوالی در کار نبود و راننده یکی از دوستان دوران دبیرستان بود. بعد از پنج سال همدیگر را می‌دیدیم، حتی نام کوچک هم را هم فراموش کرده بودیم، هم او و هم من، مقصد را که گفتم، مسیرمان یکی بود، سوار شدم و سرصحبت باز شد. بعد از سلام و احوالپرسی‌های ابتدایی و سوالات کلیشه‌ای، از شغل هم گفتیم، دبیرستان را با هم بودیم و بعدش هم که هر دو دانشجو شده بودیم. اما در همین دانشجوشدن ماجرایمان متفاوت شد، می‌گفت حقوق می‌خواند که انصراف داد و حالا دوباره به یکی از دانشگاه‌های پیام نور
  رفته، من هم که فارغ‌التحصیل شده بودم. کار هردویمان تقریبا ارتباطی با رشته‌ای که می‌خواندیم و خوانده بودیم، نداشت. او در یک مشاور املاک حوالی تهرانپارس مشغول کار بود و من هم که روزنامه‌نگار.
  حسابی کیفش کوک بود، البته می‌گفت بستگی دارد که کجا و در کدام املاکی کار کنی، جای قبلی خوب نبود اما این جایی که حالا هستم، معاملات به نصف روز کشیده است، صبح ملکی را ثبت می‌کنیم و تا شب هم یا می‌فروشیم یا اجاره می‌دهیم. اینطور وقت‌ها و بعد از شنیدن این موفقیت‌ها تقریبا همه به دنبال راهی برای سرمایه‌گذاری می‌گردند، خصوصا وقتی به گفته کاسبانش اوضاع بازار خیلی هم بد نباشد. من هم مثل همه پرسیدم اگر فلان‌قدر پولی داشته باشم، چه می‌شود کرد؟ ملک و املاک می‌شود تهیه کرد؟ سودش چقدر است و... بی‌معطلی گفت دلالی خیلی خوب است اما اگر پول بیشتری داشته باشی می‌توانیم با شراکت هم یک آپارتمان بگیریم و خانه‌ها را ساعتی و روزانه اجاره بدهیم. پول خوبی دارد، بسته به محله و... پول خوبی می‌گیریم. روزانه 300هزار تومان هم اجاره بدهیم، سر ماه 9 میلیون درآمد داریم، اگر هم روزی خالی باشد، از آن طرف مشتریانی هستند که ساعتی اجاره می‌کنند و اجاره یک روز را کامل می‌دهند.

   یک کارت ملی کافیه

  برچسب ها :ازدواج یک روزه ازدواج ساندویجی سایت دیوار

  اخبار مرتبط :