اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۴۲۳۰ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۲
  ورزش را به دست ورزشی ها بسپاریم:

  حسین دلیری و کارنامه ای موفق در ورزش مازندران

  حسین دلیری ها سرمایه های ورزش کشورمان و مازندران هستند و اگر از وجود این مدیر در ورزش استان استفاده نشود ورزش مازندران بی شک کمبود وی و سایر مدیران ورزش کارآمد را احساس خواهد کرد...

  به گزارش راه شلمچه، حسین دلیری را باید نماد موفق مدیری از جنس ورزش در مازندران دانست که در هر مسئولیتی که در حوزه ورزشی و تخصصش قرار گرفته، میراثی ماندگار از خود برجای گذاشت.

   

  با نگاهی به عملکرد درخشان وی در مسئولیت اداره ورزش و جوانان شهرهای جویبار، فریدونکنار، نکاء، قائمشهر پرواضح باید بر روی این ادعا تأکید کرد که حسین دلیری همان مدیری است که ورزش کشورمان به امثال وی بسیار نیاز دارد.

  نتیجه تصویری برای حسین دلیری ورزش مازندران

   

  حسین دلیری ها سرمایه های ورزش کشورمان و مازندران هستند و اگر از وجود این مدیر در ورزش استان استفاده نشود ورزش مازندران بی شک کمبود وی و سایر مدیران ورزش کارآمد را احساس خواهد کرد.

   

  وقتی رجال شاخصی همچون علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس، آیت اله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران، پیشکسوتان ورزشی و کارشناسان صاحب نظر و شجاع ورزش کشور عملکرد حسین دلیری را قابل ستایش و وی را مدیری کاربلد در حوزه مدیریت ورزشی می دانند، این حجتی بی بدیل برای مدیریت ورزش مازندران است که از وجود چنین سرمایه ای در پیشبرد اهداف متعالی ورزش استان بهره ببرد.

   

  این تحلیل خبری حاکیست منابع آگاه حکایت از آن دارند که سخن از حضور دلیری در معاونت اداری ورزش مازندران مطرح شده بود اما برخی از جریان های سیاسی که هیچ خدمتی به ورزش ندارند و تنها بار مضاعف بر دوش ورزش این دیار هستند، از هر حربه ای برای جلوگیری از مسئولیت این مدیر محبوب ورزش مازندران استفاده می کنند.

  تصویر مرتبط

  به هر سو با شناختی که از حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران داریم، بی شک وی به دور از هرگونه تأثیر از فعالیت های تخریبی جریان های سیاسی، به خوبی از توانمندی های حسین دلیری آگاه و می تواند با استفاده از این ظرفیت شاخص، مسیر توسعه ورزش مازندران را با شتاب بیشتری طی نماید.