اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۴۲۶۰ انتشار : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۵
  قابل توجه اعضای شورای شهر:

  روزه خواری علنی یک مدیر و بی خیالی مسئولان!

  جای بسی تأسف که در نظام مقدس جمهوری اسلامی مدیرانی جنجال ساز، حق و حقوق های سنگین از اعتبارات مردمی دریافت و به جای اینکه تحت نظارت نظام شورایی، عملکردی در راستای خدمت به مردم داشته باشند اما از آب گل آلود آشفتگی شوراها استفاده سوء برده...

  به گزارش راه شلمچه، تحقیقات میدانی تیم خبری این رسانه در مازندران نشان می دهد که در برخی از شهرهای بزرگ استان، مدیران ناکارآمد نه تنها با بی درایتی و عدم کفایت باعث افول تشکیلات تحت مدیریتی شان شده اند بلکه در محور رعایت ارزش های دینی و انجام فرایض ماه مبارک رمضان نیز سیما و سیرت یک نامسلمان به خود گرفته اند!

   

  جای بسی تأسف که در نظام مقدس جمهوری اسلامی مدیرانی جنجال ساز، حق و حقوق های سنگین از اعتبارات مردمی دریافت و به جای اینکه تحت نظارت نظام شورایی، عملکردی در راستای خدمت به مردم داشته باشند اما از آب گل آلود آشفتگی شوراها استفاده سوء برده و هرآنچه می خواهند بر مردم و سرمایه های شهری روا می دارند.

   

  علیرغم اینکه راه شلمچه به واسطه رعایت اخلاق مداری، در برهه فعلی از بیان نام این مدیر و شورای شهر بی کفایت شهر مربوطه امتناع می ورزد اما حضور این مدیر در تشکیلات مربوطه با ریخت و پاش های مالی و صرف صبحانه و ناهار در این ماه همراه است که بهت و حیرت افکار عمومی و مردم را به دنبال داشته است.

   

  در حالی که بی کفایتی این مدیرِ  متوهم در بزرگ بینی باعث خسارات فراوان به کارگران تشکیلات مربوطه شده و کانون زندگی بسیاری از زحمتکشان عرصه سازندگی این شهر بزرگ در مازندران به بازیچه زیاده خواهی ها و توهمات عقده گرایانه مدیر مد نظر تبدیل شده، اما ظاهراً اقدامات وی ماحصل عملکرد ضعیف اعضای شورای شهری است که مهندسی شده بر اریکه پارلمان شهری تکیه زده اند...

   

  گفته می شود این مدیر سفارشی که دستمایه انتصابی سیاسی از سوی شهردار این شهر مطرح مازندران بوده است با عملکرد بسیار ضعیف، صدای اعتراضات گسترده پیمانکاران را نیز درآورده و یکی از موفق ترین سازمان های تخصصی در سطح استان را به مضحک ترین تشکیلات شهری تبدیل کرده که هر روزه دستخوش جنجال های مختلف است.

   

  این گزارش حاکیست چندی پیش بادیگاردهای اجیر شده این مدیر بزرگ نما در نمایشی قلدرمحابانه به شهروندی هتک حرمت و وی را مورد ضرب و شتم قرار دادند که متأسفانه فیلم مورد نظر ضبط شده توسط این مدیر مسئله دار حذف گردید.

   

  به هر سو انتشار سربسته این گزارش را تنها به واسط ایجاد اصلاحات لازم در مدیریت شهری این شهر بزرگ در مازندران سیاست گذاری کرده ایم که در در صورت عدم نتیجه لازم در تحقّق منافع شهروندان و نیازهای برحق کارگران، در گزارشات بعدی اقدام به انتشار نام مدیر و جزئیات بیشتری از وقایاع تأسف بار آن خواهیم کرد.

  0
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۲

  بگو

  پاسخ