اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۴۲۶۴ انتشار : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۸
  دیداری صمیمی دو مدیر در ورزش مازندران:

  پرداختن به مسائلی فراتر از ورزش در جوانان

  افشار در پایان این دیدار صمیمی و در گفتگویی اختصاصی با راه شلمچه اذعان داشت: ورزش کشورمان نباید خود را در کسب عناوین قهرمانی و احکام و مدال ها خلاصه بداند...

  به گزارش راه شلمچه، ورزش مازندران همواره در دهه های مختلف نه تنها در عرصه های ورزشی بلکه در سایر حوزه های اجتماعی و فرهنگی نیز عملکردهایی قابل اتکا و منحصر به فرد داشته است.

   

  وجود شهدای ارزنده از دل هزاران ورزشکاران این دیار نشان می دهد که ورزش در این دیار می تواند ابزاری برای معرفی آرمان ناب انقلاب اسلامی باشد؛ این مهم میسر نمی شود مگر اینکه در هدایت مسیر متعالی آن مدیرانی از جنس ورزش و آگاهی به امور فرهنگی حضور داشته باشند.

   

  برپایه این گزارش، به دنبال مسئولیت حسن افشار پاسدار اخلاق مدار کشورمان و استان مازندران به عنوان رئیس سازمان بسیج ورزشکاران این دیار، وی در اولین سیاست گذاری اش، استفاده از ظرفیت تعامل با مدیران را عملیاتی و در دیدار با حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش استان، راهکارهای همکاری مستمر سازمان متبوعش با مجموعه دستگاه ورزش مازندران را مورد ارزیابی قرار داد.

   

  در این دیدارحبیب حسین زادگان  با اشاره به اهمیت بسیج ورزشکاران در اهداف فرهنگی ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که همکاری متقابل در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی دستگاه ورزش و جوانان موثر واقع شود.

   

  گفتنی است مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، گسترش منش پهلوانی و اخلاق اسلامی در ورزش استان را از مهمترین اهداف سازمان بسیج ورزشکاران دانست و گفت: بی شک با وجود مدیری متخصص و آگاه به امور همچون حسن افشار، برنامه های مد نظر در این راستا با قدرت و کیفیتی دوچندان اجرا خواهد شد.

   

  برپایه این گزارش افشار نیز در این گفت و گوی اعلام آمادگی سازمان را در پیشبرد بستر های فرهنگی اعلام و اظهار داشت: سازمان بسیج ورزشکاران از تمامی ظرفیت های موجود برای گسترش ارزش های اسلامی و انسانی در ورزش استان استفاده خواهد کرد.

   

  وی با اشاره به اینکه سازمان بسیج ورزشکاران مباحث مربوط به جوانان را نیز از دغدغه های خود می داند، تصریح کرد: سوق جوانان به امر سالمسازی در ورزش باعث می شود مسیرهای چالش برانگیز اجتماعی، جوانان استان را از مخاطرات دور و در امان دارد.

   

  افشار در پایان این دیدار صمیمی و در گفتگویی اختصاصی با راه شلمچه اذعان داشت: ورزش کشورمان نباید خود را در کسب عناوین قهرمانی و احکام و مدال ها خلاصه بداند بلکه باید به دغدغه هایی در جوانان بپردازیم که عدم توجه به آنها می تواند بدترین تبعات اجتماعی را در پی داشته باشد.

   

  این مدیر ارزشی در ورزش مازندران خاطر نشان کرد: براستی آیا نیازهای جوانان ما تنها در حوزه ورزش خلاصه میشود حتی ورزشکاران ما نیز دغدغه های اجتماعی همچون شغل و ازدواج و تشکیل خانواده دارند که دستگاههای مربوط باید ضمن تعامل لازم، در این مسیر نیز اثرگذاری داشته باشند.

   

  حسن افشار تأکید کرد برنامه های مدونی در خصوص استفاده از ظرفیت های جوانان ورزشکاران برای پیوست در مباحث فرهنگی تدوین کرده ایم که انشاله در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.