اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۴۳۷۴ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۴
  لاهوتی در تذکر شفاهی:

  گلایه رئیس جمهور درباره کوتاهی مجلس در تفکیک وزارت صنعت درست نبود

  نماینده لنگرود گفت: روحانی در دیدار با رهبر انقلاب گلایه‌ای درباره تفکیک وزارت صنعت از مجلس کردند که این گلایه درست نبود.

  گلایه رئیس جمهور درباره کوتاهی مجلس در تفکیک وزارت صنعت درست نبودبه گزارش راه شلمچه به نقل از خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مردم لنگرود در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۹ اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی طی تذکری با اشاره به گلایه رئیس جمهور از مجلس در دیدار مسئولان نظام با رهبر انقلاب، گفت: آقای روحانی در دیدار با رهبر معظم انقلاب گلایه‌ای از مجلس کردند که به نظرم این گلایه درست نبود.

  وی افزود: رئیس جمهور در این جلسه اعلام کرد که ۲ سال است که منتظر تفکیک وزارت صنعت، معدن با بازرگانی هستند، در صورتی که دولت در این خصوص لایحه داد و مجلس هم تعیین تکلیف کرد، در واقع این لایحه از سوی مجلس  دو سال بلاتکلیف نمانده است.

  لاهوتی خطاب به لاریجانی تصریح کرد: حتی شما عنایت کردید لایحه را از مسیر‌های مختلف آوردند و این جای گلایه نداشت که رئیس جمهور آن را مطرح کرد.

  علی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به لاهوتی گفت: لایحه دولت در این زمینه به صورت دو فوریتی در مجلس مطرح شد اما مجلس موافقت نکرد.