اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۴۳۷۸ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۷

  پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اروند در پی درگذشت پیشکسوت تئاتر آبادان

  همایون قنواتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند درگذشت استاد علی غلامی هنرمند پیشکسوت عرصه تئاتر آبادان را تسلیت گفت.

  به گزارش راه شلمچه به نقل از   خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ،در پیام تسلیت همایون قنواتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند  درپی درگذشت  استاد علی غلامی هنرمند پیشکسوت عرصه تئاتر آبادان آمده است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  «انا لله و انا الیه راجعون»

  استاد "علی غلامی"؛هنرمند ارزشمند ، بازیگر تئاتر ، سینما و معلمی دلسوزبرای جامعه بود که با ایفای نقش در برهه های مختلف   خاطرات ماندگاری را در چند دهه روی صحنه نمایش و در برابر دوربین برای ما به یادگار گذاشت.

  آقای بازیگر خوزستان در این سال ها بروی صحنه ،چه زیبا خندید،گریست و امید را به زندگی مردم تزریق کرد تا مردم بدانند فرهنگ و هنر همیشه و سخاوتمندانه در کنارشان خواهد بود.

  خبر درگذشت هنرمند عرصه هنرهای نمایشی استاد "علی غلامی " موجب تأسف گردید. جامعه هنری در افسوس فقدان پیشکسوتی قرار گرفته است که گنجینه ای گرانمایه برای هویت فرهنگی هنری این مرز و بوم بود.

  اینجانب این خلاء دردناک را از عمق وجود به خانواده هنرمند معزز علی غلامی و ‌ خانواده بزرگ  هنرهای نمایشی تسلیت گفته و برای بازماندگان گرامی ایشان صبر و شکیبایی مسألت دارم.

  برچسب ها :درگذشت هنرمند