اخبار تازه

کد خبر ۱۳۴۵۷۱ انتشار : ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۸

تأیید رهبر انقلاب بر کار خوب دانشجویان در حل مسئله هفت تپه و ماشین سازی

حضرت آیت‌اللّه خامنه‌ای در دیدار رمضانی با دانشجویان ورود دانشجویان برای تحقق مطالبات کارگران نیشکر هفت تپه را مؤثر و خوب دانستند.

تأیید رهبر انقلاب بر کار خوب دانشجویان برای حل مسئله هفت تپه و ماشین سازیبه گزارش راه شلمچه به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در سال گذشته و در جریان مشکلات کارگران کارخانه های نیشکر و ماشین‌سازی اراک چندین تشکل دانشجویی و دانشجویان برخی از دانشگاه‌های کشور با مطالبه‌گری و پیگیری خود موفق شدند برخی از مشکلات کارگران کارخانه‌ها را حل کنند؛ رهبر انقلاب در دیدار دیروز عصر با دانشجویان با اشاره به این اقدامات فرمودند:

در یکی دو سال اخیر، تشکلهای دانشجویی کارهای خوبی کردند؛ چه در مسائل کشوری و چه در مسائل بین‌المللی. مثلاً دانشجویان در مسئله‌ی کارخانه‌های نیشکر هفت‌تپه و ماشین‌سازی رفتند و مشکل را حل کردند؛ اینها نه پول دارند و نه قدرت قانونی اما حضورشان مشکل را حل کرده است؛ حضورشان در پیگیری مطالبات کارگران بر دستگاه‌های نظام اثر داشته و این کار خوبی بوده. یا در زمینه‌ی فعالیتهای بین‌المللی درباره‌ی یمن، نیوزلند، نیجریه و... دانشجوها اعلام حضور کردند. حضور جلوی سفارتها خوب است؛ همین نشان دادن تجمع شما تأثیرگذار است، البته متانت و عقلانیت لازم است. در همه‌جا از دیوار بالا رفتن خوب نیست؛ هرچند در یک جاهایی مثل لانه‌ی جاسوسی خوب است.

تأیید رهبر انقلاب بر کار خوب دانشجویان برای حل مسئله هفت تپه و ماشین سازی