اخبار تازه

کد خبر ۱۳۴۵۷۵ انتشار : ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۷

پنهان کردن جنازه برای دریافت حقوق بازنشستگی او! +فیلم

زن اکراینی که پس از مرگ مادرش جنازه‌اش را به مدت بیش از ۵ ماه در زیرزمین خانه‌اش نگهداری می‌کرد توسط پلیس بازداشت شد.

زنی که جنازه مادرش را ۵ ماه در زیر زمین خانه نگه می داشت! ////////////// به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، زن اکراینی که پس از مرگ مادرش جنازه‌اش را به مدت بیش از ۵ ماه در زیرزمین خانه‌اش نگهداری می‌کرد توسط پلیس بازداشت شد. این زن برای آنکه حقوق بازنشستگی مادرش را دریافت کند وانمود کرده بود که او هنوز زنده است. پس از بررسی‌های اولیه این زن جوان به اتهام کلاهبرداری توسط پلیس محلی اکراین دستگیر شد.

در ویدئویی که پس از دستگیری این زن تهیه شده است او ادعا می‌کند که به دلیل هزینه‌های مراسم خاکسپاری مادرش مجبور شد جسد او را در زیرزمین خانه‌اش واقع در روستای "میتکی" پنهان کند. او در این باره می‌گوید: "من پولی برای خاکسپاری مادرم نداشتم. ما او و وسایلش را در یک پتو پیچیدیم و سپس جسدش را به زیرزمین خانه منتقل کردیم."

بنا به اعلام پلیس این زن جوان در بازجویی به پلیس گفت که مادرش در تاریخ ۲ ژانویه از دنیا رفت و او پس از مخفی کردن جنازه اش نزد دوستان و همسایگان وانمود می‌کرد که مادرش هنوز زنده است. این زن همچنین اعتراف کرد که طی این ۵ ماه مبلغ ۲۳۵ یورو از پول بازنشستگی مادرش را دریافت کرده است.

گفتنی است؛ این زن جوان اکنون باید دو سال را به خدمت اجتماعی بپردازد. او همچنین باید مبلغ ۲۳۵ یورو را که از دولت دریافت کرده است به صندوق دولت بازگرداند.

برچسب ها :مرگ جوان