اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۴۶۳۷ انتشار : ۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۵

  دست‌نوشته جالب دانشجویان خوزستانی در دیدار با رهبر انقلاب درباره سیل +عکس

  دانشجویان خوزستانی در دیدار با حضرت آیت‌اللّه خامنه‌ای دست‌نوشته جالبی درباره وضعیت فعلی خوزستان به نمایش گذاشتند.

  دستنوشته جالب دانشجویان خوزستانی در دیدار با رهبر انقلاب به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، عصر روز ۷خرداد جمعی از دانشجویان با حضرت آیت‌اللّه خامنه‌ای دیدار کردند. در این دیدار سه ساعته‌ صدها نفر از دانشجویان دانشگاه‌های مختلف با رهبر معظم انقلاب اسلامی، نمایندگان تشکل‌های مختلف علمی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و صنفی دانشجویان، دیدگاه‌ها، انتقادها، پیشنهادها و مطالبات خود را از سه قوه و دستگاه‌های مختلف بیان کردند.

  احوال این روزهای مناطق سیل‌زده چندان روبه‌راه نیست. در حالی که دولت وضعیت فعلی این مناطق را سفید اعلام کرده است، تصاویر و روایت‌هایی از مناطق سیل‌زده مخابره می‌شود که همچنان گواه ناخوش‌احوالی سیل‌زدگان است. در برخی از روستاها همچنان آب وجود دارد و هنوز رفت‌وآمد مردم با مشکل مواجه است. وضعیت اسکان سیل‌زدگان هم حال و روز خوبی ندارد و گرمای هوا آن را تشدید می‌کند.

  به همین دلیل چند جوان دانشجوی خوزستانی در دیدار با رهبر انقلاب دست‌نوشته‌ای را به نمایش گذاشتند. عکس این دست نوشته را در ادامه مشاهده می‌کنید. «سیل در خوزستان تمام نشده است.»

  دستنوشته جالب دانشجویان خوزستانی در دیدار با رهبر انقلاب