اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۵۰۵۹ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۴
  کریمی فیروزجایی:

  مهم‌ترین وزارت‌خانه کشور نباید بازیچه سیاسی قرار گیرد

  دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان با اشاره به شرایط جدید وزارت آموزش و پرورش پس از استعفای بطحایی گفت: مهم‌ترین وزارت‌خانه کشور با جمعیت ارزشمندی از فرهنگیان فرهیخته و دانش‌آموزانی که قرار است آینده کشور را در دست بگیرند، نباید بازیچه سیاسی قرار گیرد.

  به گزارش راه شلمچه، علی کریمی فیروزجایی دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به شرایط جدید وزارت آموزش و پرورش پس ار استعفای وزیر،‌ اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش همواره به دور از جریانات سیاسی، باید به وظیفه ذاتی خویش که تربیت نسل آینده است بپردازد و با وضعیت جدید باید نگران آینده آموزش و پرورش کشور بود.

  دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان با انتقاد از استعفای وزیر آموزش و پرورش در ایام امتحانات، تصریح کرد: اگرچه بطحایی وزیری باجسارت و مطالبه‌گر نبوده‌است اما باید از نمایندگان مجلس پرسید چطور خانواده بزرگ آموزش و پرورش را جدی نمی‌گیرند و به مطالبات بحق فرهنگیان توجه نمی‌کنند.

  نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی افزود: مهم‌ترین وزارت‌خانه کشور با جمعیت ارزشمندی از فرهنگیان فرهیخته و دانش‌آموزانی که قرار است آینده کشور را در دست بگیرند، نباید بازیچه سیاسی قرار گیرد.

  کریمی فیروجایی ادامه داد: در شرایط کنونی، معرفی وزیر آموزش و پرورش حساسیت بالایی را می‌طلبد و طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری انتظار می‌رود دولت محترم برای وزیر این وزارت‌خانه از یک نیروی جوان، خلاق و انقلابی بهره گیرد.

  دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان نقش فراگیر قشر شریف فرهنگیان کشور را در برهه‌های حساس، کارآمد دانست و با اشاره به برخورد گزینشی و جهت دار بطحایی با تشکلهای فرهنگیان، بر استفاده از مدیران غیرسیاسی و تعلیم تربیتی بر مسند آموزش و پرورش تاکید کرد.

  1
  ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۷

  زنده باد کریمی مردمی وشجاع

  پاسخ