اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۵۰۸۵ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۱

  مجمع عمومی و سالیانه هیأت سوارکاری استان تهران برگزار شد +تصاویر

  مجمع عمومی و سالیانه هیأت سوارکاری استان تهران با حضور رئیس فدراسیون سوارکاری، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران و روسای هیأت‌های شهرستان و اعضای مجمع برگزار شد.

  به گزارش راه شلمچه به نقل از روابط عمومی هیأت سوارکاری استان تهران، عصر امروز دوشنبه 20 خرداد مجمع عمومی هیأت سوارکاری استان تهران با حضور مسعود خلیلی رئیس فدراسیون سوارکاری، رضا گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و علی کریمی فیروزجایی رئیس هیأت سوارکاری استان تهران در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.

  در این جلسه دکتر کریمی فیروجایی با ارائه گزارشی از فعالیت‌های هیأت سوارکاری استان و همچنین برگزاری مسابقات و رویدادهای این هیأت گفت: در سال گذشته برنامه‌های زیادی در شبکه‌های تلویزیونی به پخش رویدادها و اخبار هیأت سوارکاری و همچنین فعالیت‌های بسیار خوب هیأت‌های شهرستان‌های استان تهران این نوید را می‌دهد که سوارکاری به جایگاه واقعی خود نزدیک می‌شود.

   

  وی همچنین به معرفی اعضا و روسای هیأت‌های شهرستان حاضر در این مجمع پرداخت و گفت: ایجاد کمیته هنرمندان و همچنین کمیته جانبازان و معلولین با استقبال بسیار خوبی رو‌به‌رو شد که برگزاری اولین رویداد جانبازان و معلولین با انعکاس بسیار خوب شبکه‌های تلویزیونی و خبرگزاری‌ها و سایت‌ها مواجه بودیم و انشالله در مسابقات آینده سعی می‌کنیم با کیفیت بیشتری برگزار کنیم.

  در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با قدردانی از هیأت سوارکاری استان تهران گفت: فعالیت‌های کریمی فیروزجایی در هیأت سوارکاری استان تهران را کامل پیگیری می‌کنیم و عملکرد قابل دفاعی دارند و امیدواریم امسال هم شاهد تحولات بیش از این باشیم.

  گل‌محمدی گفت: میزان پرداختی به هیأت سواری استان تهران ناچیز است که امیدواریم این کمک بیشتر شود.

  دکتر خلیلی رئیس فدراسیون سوارکاری هم ضمن تحسین عملکرد هیأت سوارکاری استان تهران گفت: میزان پرداختی سالیانه به هیأت سوارکاری استان تهران به مراتب کمتر از بعضی از هیأت‌‌های استان‌ها است اما دکتر کریمی فیروزجایی با کمترین بودجه توانست رتبه اول هیأت‌های کشور را به خود اختصاص دهند.

  رئیس فدراسیون سوارکاری گفت: دکتر کریمی فیروجایی با بکارگرفتن جمعی از پیشکسوتان سواری و جوانان خوب این رشته توانست مجموعه‌ای بی حاشیه و کارآمد را تشکیل دهد.

  اخبار مرتبط :