اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۵۲۶۱ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۳

  آیت الله نورمفیدی: سخنان مقام معظم رهبری اوج عزت ایران اسلامی را نشان داد

  نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به سخنان عزت‌آفرین رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن گفت: سخنان رهبری درباره اینکه ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم و پیامی برای او ندارم اوج عزت ما را نشان داد.
  - اخبار استانها -

  به گزارش راه شلمچه به نقل از خبرگزاری تسنیم از گرگان، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در مراسم معارفه استاندار جدید گلستان با بیان اینکه مسئولیت ها امانتی در دست افراد است، اظهارداشت: افرادی که مسئولیت‌ها را برعهده می‌گیرند نباید به آن به چشم طعمه و لقمه‌ای چرب نگاه کنند. اگر این‌گونه باشد کارها خوب پیش می‌رود و مشکلات هم حل خواهد شد.

  وی با بیان اینکه امروز مشکلات زیادی در کشور داریم و کسی هم آنها را کتمان نمی‌کند، افزود: مشکلات امروز ما با گذشته خیلی فرق دارد. قبل از انقلاب شرایط ذلت باری داشتیم اما امروز به عزت رسیده‌ایم. مردم در آن زمان حتی اختیار مسائل خصوصی زندگی خود را هم نداشتند.

  نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به سخنان عزت‌آفرین رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن خاطرنشان کرد: سخنان رهبری درباره اینکه ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم و پیامی برای او ندارم اوج عزت ما را نشان داد، هرچند با عزت زیستن هم سختی های خود را دارد.  در مقابل برخی کشورها مثل عربستان سعودی هم هستند که امریکایی‌ها مانند گاو شیرده آنها را می دوشند و فحش هم به آنها می‌دهند.

  وی با قدردانی از مناف هاشمی، استاندار معزول گلستان گفت: آقای هاشمی در این استان زحمت کشید و من از وی قدردانی می کنم. این دور از انصاف است که این زحمت‌ها را نادیده بگیریم. از آقای غراوی که مدتی سرپرست استانداری بود به رغم اینکه گلایه‌هایی از یکدیگر داشتیم، تشکر می‌کنم.

  امام جمعه قزوین: پاسخ رهبری به نخست وزیر ژاپن حجت را بر همه تمام کردپاسخ رهبری به نخست وزیر ژاپن اوج عزت تشیع است/ اسلام و تشیع به انقلاب اسلامی گره خورده استنامه اعتراضی علی رهبری به وزیر ارشاد / سال‌ها عقب مانده‌ایم

  آیت الله نورمفیدی افزود: استاندار به این استان نمی آید که روزمرگی کند. استاندار باید بتواند بن بست ها را باز و مشکلات را حل کند. استاندار باید مدیران استان را رهبری و هدایت کند. استاندار گلستان باید توسعه استان به ویژه در بخش‌هایی که بازدهی بیشتری دارد در دستور کار قرار دهد.

  وی با اشاره به سنگ اندازی هایی که درباره اجرای پروژه گردشگری آشوراده گفت: من هیچ وقت برای کلنگ‌زنی پروژه‌ای نمی‌روم حتی پتروشیمی، اما آقای هاشمی استاندار سابق تماس گرفت و از من خواست که برای کلنگ‌زنی آشوراده بروم. استدلالش این بود که اگر کلنگ‌زنی را من انجام دهم یکسری ملاحظاتی ایجاد می‌شود و کار ادامه پیدا می‌کند. اما بعد از اینکه این پروژه را کلنگ‌زنی کردیم خبر رسیده که کار متوقف شده است و برخی‌ها مشکل ایجاد کردند.

  نماینده ولی فقیه در استان گلستان افزود: موضوع رسیدگی به سیل زدگان دقیق و بدون هیچ تبعیضی، رسیدگی به مناطق رانشی، حفظ وحدت و غیره از موضوعات مهم در استان است. همچنین استاندار باید وعده‌هایی که دولت به مردم گلستان داده است را پیگیری و اجرایی کند.