اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۶۱۰۹ انتشار : ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۳

  شوراهای اسلامی شهرها قربانگاه قهرمانان ورزشی

  اگر نگاهی به آمار حضور قهرمانان و ستارگان چهره های ورزشی در انتخابات شوراهای اسلامی در شهرهای کشورمان داشته باشیم در دوره پنجم نسبت به دوره اول، دوم، سوم و چهارم حدود 85 درصد ریزش آراء داشته که در تهران بطور صد در صد بود...

  اگر نگاهی به آمار حضور قهرمانان و ستارگان چهره های ورزشی در انتخابات شوراهای اسلامی در شهرهای کشورمان داشته باشیم در دوره پنجم نسبت به دوره اول، دوم، سوم و چهارم حدود 85 درصد ریزش آراء داشته که در تهران بطور صد در صد بود.


  به گزارش ارسالی شعبان وفایی نژاد کارشناس ورزشی مازندران به راه شلمچه، مایه تاسف اینکه عملکرد چهره های ورزشی در شوراها به گونه ای بوده که موجب رد صلاحیت آنها حتی در انتخابات روسای هیات ها و فدراسیون ها شده است زیرا لغزش های زیادی هم در حوزه اخلاقهم گردش چرخش مالی داشته اند. این آمارها نشان از ریخت و پاش و حیف و میل بداخلاقی های چهره های ورزشی در شوراها که موجب سلب اعتماد مردم به آنها شد.


  با صراحت باید اعلام داشت، بسیاری از قهرمانان المپیک و جهان و آسیا مورد اقبال مردم برای حضور در پارلمان شهری قرار نگرفتند.

  نتیجه تصویری برای کاریکاتور شوراها
  ای کاش قهرمانان ما از جهان پهلوان غلامرضا تختی الگو می گرفتند زمانی که وی در اوج محبوبیت بود او را برای حضور در انجمن شهر تهران دعوت کردند با صراحت گفت: حوزه تخصصی من نیست!

   

  قابل یادآوری حضور قهرمانان در شورای شهر یا مجلس سند اعتبار آنها نمی شود بلکه ملاک و معیار و عملکرد آنها در آن مسئولیت بود که ر صلاحیت ها و اتهام ها و عدم اعتماد مردم را داشته. به هر حال از مراجع ایی که تعیین صلاحیت ها را دارند مردم انتظار عدالت و شجاعت و صلاحیت را دارند.