اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۶۱۳۱ انتشار : ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۲
  مسئول دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان بندپی غربی بابل:

  کاندیداهای احتمالی مجلس آینده باید به اخلاق‌مداری و قانون‌مداری عمل کنند

  هوشنگ رمضانی کاندیداهای احتمالی مجلس آینده را به اخلاق و قانون‌مداری دعوت کرد.

  به گزارش راه شلمچه از بابل، نمازجمه این‌هفته بندپی غربی به امامت حجت‌الاسلام حاجی‌زاده برگزار شدو سخنران قبل از خطبه‌های این هفته هوشنگ رمضانی رابط دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان بندپی غربی بود.

  رمضانی مهم‌ترین وظایف شورای نگهبان را حفظ جمهوریت و اسلامیت نظام و تفسیرقانون اساسی و نظارت بر کلیه امور انتخابات دانست و گفت: با در پیش بودن یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی چند خطر انتخابات را تهدید می کند.

  وی خطر عدم مشارکت جدی در انتخابات و ناامنی در انتخابات را اهداف استکبار و فتنه گران اعلام کرد و افزود: هدف اصلی دشمنان در انتخابات آینده این است که تا فرصت‌ها را به تهدید تبدیل کرده و با نفوذ در حاکمیت نظام به نوعی مشغول سازی ایجاد کنند اما نتیجه حضور حداکثری مردم در انتخابات باعث تقویت گفتمان امام(ره) و رهبری معظم انقلاب خواهد شد.

  مسئول دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در بندپی غربی گفت: دولتمردان و مسئولین برای عبور از فشار تحریم ها و تهدیدها و ارتقای ایران در عبور از پیچ تاریخی را باید تلاش بیشتری داشته باشند و جهادی و انقلابی عمل کنند و نه منفعلانه و وظیفه ما به عنوان ولایتمداران وحافظان انقلاب این است که باید اعتماد سازی کنیم.

  رمضانی کاندیدای احتمالی مجلس آینده را به اخلاق مداری و قانون‌مداری دعوت کرد.

  اخبار مرتبط :