اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۶۱۳۹ انتشار : ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۹

  واکنش جالب کاندیدای ریاست فدراسیون کشتی پس از عدم موفقیت!

  نصیرزاده یکی از کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی پس از عدم موفقیت در رقابت با علیرضا دبیر واکنش جالبی داد.

  به گزارش راه شلمچه، انتخابات فدراسیون کشتی روز چهارشنبه 26 تیر برگزار شد و در این انتخابات علیرضا دبیر و عبدالمهدی نصیرزاده با 12 رای به مرحله دوم رفتند و در این مرحله علیرضا دبیر به‌عنوان رئیس جدید فدراسیون انتخاب شد.

  صرف نظر از اتفاقات قبل از انتخابات و رایزنی‌هایی که صورت گرفته بود و  به‌قولی این انتخابات بوی مهندسی می‌داد، اما پیام عبدالمهدی نصیرزاده پس از عدم موفقیت در نوع خود جالب بود.

  نصیرزاده مدیر جوانی است که به دور از چناح بندی سیاسی و لابی گری عشق به خدمت دارد و معمولا از مسئولیت سخت فرار نمی‌کند و توانایی‌اش را به رخ همگان کشید.

  وی در ابتدای پیام خود با آوردن آیه شریفه قرآن کریم؛ وَعَسَىٰ أَنْ تَكْرَهُوا شَيْئًا وَهُوَ خَيْرٌ لَكُمْ ۖ وَعَسَىٰ أَنْ تُحِبُّوا شَيْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَكُمْ  نوشت:

  خدایا ذره ای شک ندارم که آن چه تو برای بنده ات بخواهی بهترین است..

  خدای تبارک و تعالی را از صمیم قلب شاکرم که در اين تابستان زیبا دوستان عزیزی به جمع دوستانم اضافه نمودند که هرکدامشان یک دنیا مهر ، محبت وفاداری باخود همراه دارند و با ارزشترین دارایی‌ام دراین دنیای فانی محسوب می گردند.
  خدمت به جامعه ورزشی و مجموعه کشتی وظیفه اصلی هر کاندیدای حاضر در صحنه است و حضور اینجانب هم در عرصه انتخابات در همین راستا بوده است.
  اکنون که علیرغم لطف یزدان و حمایت های ارزشمند دوستان گرانقدر، انتخاب بنده حقیر با این مشارکت فهیمانه فراهم نگردیده است، مراتب قدردانی و تشکر وافر خود را از شما سروران گرامی و فهیم که تنها دغدغه مان سربلندی و عزتمندی ورزش کشتی این مرز و بوم بوده و خواهد بود اعلام می دارم.
  ان شاالله بتوانم در فرصتی مناسب ، خدمات ارزنده ای را برای اعتلای ورزش کشتی کشور داشته باشم و در این راه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهم کرد.
  يادمان باشد انتخاب حق تمامی انسان هاست و احترام به رای و انتخاب وظیفه تمامی کاندیداها و منتخبين است.
  در خاتمه از حضور تمامی عزیزان و بزرگواران که به عنوان دوست و رفیق همراه بنده بوده اند؛ نیز تشکر خود را اعلام می دارم
  از درگاه ایزد منان عزت، سربلندی و توفیقات همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسالت نموده و برای همگان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از تدبیر و امید و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ورزش کشور آرزو می نمایم .

  اخبار مرتبط :