اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۶۱۷۰ انتشار : ۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۴

  شعر خوانی و قصه گویی کودکان در پارک خیام گنبدکاووس +تصاویر

  در راستای اجرای طرح هر بوستان یک داستان، انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد با همکاری دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فرمانداری ویژه گنبدکاووس برای کودکان حاضر در پارک خیام برنامه قصه گویی و شعر خوانی برگزار کرد.


  به گزارش راه شلمچه از گنبدکاووس، در این برنامه با ایجاد یک حلقه کتابخوانی برای کودکان حاضر در پارک آنان به شعر خوانی،قرآن خوانی و قصه گویی پرداختند. در پایان این برنامه به هر یک از کودکان حاضر جوایزی اهدا شد.
  گفتنی است طرح "هر بوستان یک داستان" به پیشنهاد انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس از ابتدای تیرماه و آغاز هفته مبارزه با مواد مخدربا همکاری دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فرمانداری ویژه گنبد کاووس آغاز گردید و به علت اوقات فراغت تابستانی و استقبال کودکان و نوجوانان این طرح ادامه یافت و تاکنون در پارکهای"بهمن"ظفر"امامزاده یحیی بن زید (ع)" و خیام برگزار گردید ه است. این طرح در سال گذشته نیز در چندین پارک سطح شهرستان برگزار شده بود.
  مدیر انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس در خصوص ادامه این طرح گفت: اگرخیرین محترم ومسئولین شهرستان بخصوص شهرداری وشورای شهر گنبد کاووس از این انجمن و طرح حمایت نمایند میتوان این طرح را در همه پارک ها اجرا نمود.

  اخبار مرتبط :