اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۶۸۳۵ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰

  جیم کری از نحوه مرگ قاچاقچی جنسی کودکان در زندان انتقاد کرد+ تصاویر

  بازیگر و کمدین معروف آمریکایی با انتشار کاریکاتوری در توییتر خود از خودکشی اپستین در زندان انتقاد کرد و آن را مشکوک و معادل قتل دانست.

  به گزارش راه شلمچه به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اسپوتنیک، جیم کری، بازیگر و کمدین معروف آمریکایی، در توئیتر خود به انتقاد از خودکشی مشکوک جفری اپستین، میلیاردر و قاچاقچی جنسی کودکان، پرداخت و گفت مراقبت نکردن از زندانی در بخش ویژه زندان معادل قتل است.

  کری روز گذشته در توییتر خود کاریکاتوری سیاه و سفیدی که از اپستین ترسیم کرده بود منتشر کرد. در این تصویر چهره اپستین از میان زیپ نیمه باز کاور جسد بیرون است و روی پیشانی آن نوشته شده «نظارت نکردن در بخش مراقبت ویژه، قتل است».

  جیم کری با انتشار کاریکاتوری از نحوه مرگ قاچاقچی جنسی کودکان در زندان انتقاد کرد

  پیش از این، جیم کری در توییتر خود تصویری از اپیستین به همراه ترامپ و بیل کلینتون -که از دوستان نزدیک او محسوب می‌شدند- منتشر کرد با این کنایه که آن‌ها نیز در جرایم این قاچاقچی دست داشتند. پیشتر نیز انتقادات کری به اپستین و ترامپ با انتشار تصویر دیگری از آن‌ها به همراه یک دختر جوان ابراز شده بود. کری در ذیل آن تصویر، جمله‌ای از ترامپ که در سال ۲۰۰۲ گفته بود، آورده است: «۱۵ سال است که جفری را می‌شناسم. مرد فوق‌العاده ای است. سرگرمی‌های زیادی دارد. حتی گفته می‌شود به اندازه من از زنان زیبا خوشش می‌آید و بسیاری از آن‌ها جوان هستند».

  جیم کری با انتشار کاریکاتوری از نحوه مرگ قاچاقچی جنسی کودکان در زندان انتقاد کرد

  جیم کری با انتشار کاریکاتوری از نحوه مرگ قاچاقچی جنسی کودکان در زندان انتقاد کرد

  این در حالی است که پس از بازداشت اپستین در ماه ژوئیه، ترامپ گفت دیگر با او رابطه ندارد و «از مدت‌ها پیش رابطه‌اش را با او قطع شده است». ترامپ در ادامه با نقض صحبت‌های خود در سال ۲۰۰۲ گفت: «من طرفدار او نبودم».

  اپستین ۶۶ ساله شنبه صبح در «مرکز اصلاح متروپولیتن» (بازداشتگاه دولتی آمریکا) در حالی که خود را دار زده بود پیدا شد. مقامات آمریکا مرگ او را «خودکشی آشکار» توصیف کردند. این قاچاقچی کودکان پس از آنکه در ۲۳ ژوئیه در سلول خود بی‌هوش بر اثر جراحات وارده بر گردنش پیدا شد، از بخش عمومی زندان جدا و به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شد تا از خودکشی او جلوگیری شود.

  اما بنا به گزارش راه شلمچه به نقل از رسانه‌های آمریکا، او در هنگام مرگ تحت مراقبت ویژه نبوده است و چندین ساعت بدون کنترل و نظارت به حال خود رها شده بود.

  اپستین به قاچاق جنسی ده‌ها دختر زیر سن قانونی متهم شده است، اما اظهار بی‌گناهی کرده و منتظر دادگاه خود در سال آینده بود. او در حال گذراندن ۱۳ ماه حبس به جرم اعتراف به وادار نمودن یک دختربچه به روسپی‌گری در سال ۲۰۰۸ بود که این حادثه روی داد.

  به دلیل ارتباطات بسیار زیاد این میلیاردر با مقامات بلند‌پایه، تئوری‌های زیادی پس از مرگ او درباره مشکوک بودن نحوه مرگش مطرح شده است و عده‌ای این حادثه را توطئه دانسته‌اند. برخی این قتل را عمدی می‌دانند و می‌پرسند چگونه نگهبانان زندان نتوانسته اند مانع این کار شوند. اف‌بی‌آی و وزارت دادگستری آمریکا تحقیقاتی در این خصوص را آغاز کرده‌اند.

  برچسب ها :مرگ جوان