اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۶۸۵۱ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۸

  سوریه|شکار عامل انتحاری قبل از رسیدن به هدف

  نیروهای سوری با هدف قرار دادن یک خودروی بمب‌گذاری شده نقشه تروریست‌ها برای اشغال مجدد شهرک "السکیک" در حومه جنوبی ادلب را ناکام گذاشتند.
  - اخبار بین الملل -

  الجیش السوری یصطاد انتحاریا مع عربته ویدفن هجوما بلحظاته الأولى شمال حماة

  به گزارش راه شلمچه به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از اسپوتنیک، نیروهای ارتش سوریه امروز سه شنبه با یک فروند موشک هدایت شونده یک خودروی بمب گذاری شده داعش را قبل از رسیدن به هدف مورد نظر منهدم کردند.

  بر اساس این گزارش نیروهای رصد و شناسایی ارتش سوریه یک خودروی بمب گذاری شده گروه تروریستی النصره را که توسط یک عامل انتحاری در محور شهرک "ترعی" به سمت شهرک "سکیک" هدایت می‌شد شناسایی کرده و آن را با موشک هدف قرار دادند.

  یک منبع میدانی سوری گفت که گروه های تروریستی خود را برای ضد حمله به منظور اشغال مجدد شهرک آزاد شده "سکیک" آماده کرده بودند، اما انهدام خودروی بمب گذاری شده نقشه تروریست‌ها را برای باز کردن روزنه ای در مواضع ارتش سوریه ناکام گذاشت.

  این منبع گفت که نیروهای ارتش سوریه چندین تلاش تروریست های النصره برای حمله نفوذ به السکیک را خنثی کرده اند.

  سوریه| هلاکت 2 سرکرده ارشد تروریست‌ها/ دفع حمله پهپادی به پایگاه حمیمیم در لاذقیه

  وی افزود که جنگنده های روسیه نقشی برجسته در قطع خطوط امدادرسانی به تروریست ها و تضعیف قدرتشان برای انجام ضد حمله ها ایفا کرده است و طی ساعات گذشته مواضع تروریست ها در اللطامنه، کفرزیتا، خان شیخون، معرتحرمه، و الصیاد در حومه شمالی حماه و حومه جنوبی ادلب هدف حملات گسترده جنگنده های روسی قرار گرفته است.

  نیروهای ارتش سوریه دهم ماه جاری میلادی موفق شدند شهرک و تپه سکیک در حومه جنوبی ادلب را بعد از درگیری های شدید با گروه های تروریستی آزاد کنند.

  برچسب ها :حمله تروریستی