اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۶۸۵۴ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۱

  بیمه ایران درمازندران روزانه 2میلیارد تومان خسارت پرداخت می کند

  مدیرکل بیمه ایران مازندران دراین نشست صمیمی به بیان اقدامات و فعالیت های بیمه ایران پرداخت و گفت:درسال گذشته 4هزار فقره بیمه نامه عمر به فروش رفته و این رقم درسال جاری به بیش از 6هزار ففره رسیده است...

  هر روز کاری توسط بیمه ایران استان مازندران 2میلیارد تومان به مشتریان خسارت پرداخت می شود.


  به گزارش قربان نوروزی همکار خبری راه شلمچه در مازندران، بهرام دارایی مدیزکل بیمه ایران استان مازندران به مناسبت روز خبرنگار از فعالین خبری حوزه بیمه قدردانی کرد.


  مدیرکل بیمه ایران مازندران دراین نشست صمیمی به بیان اقدامات و فعالیت های بیمه ایران پرداخت و گفت:درسال گذشته 4هزار فقره بیمه نامه عمر به فروش رفته و این رقم درسال جاری به بیش از 6هزار ففره رسیده است.


  وی با بیان اینکه در4ماهه سال جاری دوهزار نفر از خدمات پوشش بیمه ای برخوردار شدنداظهار داشت: مبلغ دومیلیارد تومان به خسارت دیدگان حوادث طببعی درسال جاری پرداخت شد.وی اضافه کرد : تعداد 500 واحد بیمه شده درسطح استان از خدمات بیمه ای بهره مند شدند.


  بهرام دارایی مدیرکل بیمه ایران مازندران تعداد خانوارهای دارای پوشش بیمه ای را درمازندران 15تا20 درصد عنوان داشت و افزود:130 نمایندگی عمر و 30 جنرال درامور بیمه ای با بیمه ایران درسطح استان مشارکت دارند.


  دارایی ضریب نفوذ بیمه ایران درکشور را 2/3و سهم خسارت درمازندران را به علت ترددزیاد خودروها و تراکم جمعیتی که درمقایسه با کشور زیا تر است را 3/6 و سهم از حق بیمه را 3/4 عنوان کرد.