اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۳۶۸۵۶ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۰

  تقدیر سپاه پاسداران از خبرنگار راه شلمچه در مازندران

  ابراهیم فلاح یکی از پرتلاش ترین خبرنگاران و عکاسان خبری کشورمان و استان مازندران است که حدود 3 دهه در حوزه خبر و اطلاع رسانی فعالیت دارد...

  به گزارش راه شلمچه،در همایش تقدیر از خبرنگاران استان، از خبرنگار و عکاس ویژه راه شلمچه در مازندران تقدیر شد.

   

  برپایه این گزارش در این مراسم که سردار رمضان شریف معاون روابط عمومی سپاه پاسداران و سردار بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران حضور داشتند از ابراهیم فلاح پیشکسوت اخلاق مدار رسانه های مازندران و عکاس ویژه خبری راه شلمچه به عنوان عکاس برتر در این استان تقدیر شد.

   

  گفتنی است ابراهیم فلاح یکی از پرتلاش ترین خبرنگاران و عکاسان خبری کشورمان و استان مازندران است که حدود 3 دهه در حوزه خبر و اطلاع رسانی فعالیت دارد.

   

   وی که فعالیت خود را از سال 1359 با هفته نامه جهش مازندران آغاز کرده سابقه فعالیت خبری در نشریاتی همچون زرخیز، کایر، نهضت شمال را نیز دارد و  پیشتر در هفته نامه پژواک شمال و ... نیز سابقه همکاری داشته است.

   

  قابل توجه است مدیران و اصحاب رسانه در این استان همواره از فلاح به نیکی یاد می کنند؛ دوری از هرگونه حاشیه در کار، اخلاق حسنه، پرهیز از سیاسی کاری، تعهد بالا به وظایف و ارتباط بسیار دوستانه با همکاران از جمله شاخصه های مثبت ابراهیم فلاح است که رسانه های مازندرانی و مدیران استان به آن اذعان دارند.

   

  خاطر نشان می شود چند روز قبل نیز با حضور معاون پارلمانی رییس جمهور و استاندار مازندران از این پیشکسوت محبوب رسانه ای تقدیر شد.

   

  راه شلمچه نیز این موفقیت را که بی شک ماحصل تلاش صادقانه و بی ریای ابراهیم فلاح در حوزه اطلاع رسانی است را به وی تبریک عرض می کند و بی شک کارنامه درخشان و سالها تجربه گرانبها، این رسانه را ترغیب به همکاری متقابل با وی کرده است.