کد خبر ۱۳۳۱۵۰ ۳۹۰ بازدید انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۷

برگزاری مراسم معارفه رئیس سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلای مازندران

سرهنگ افشار یکی از مدیران باتجربه و متعهد کشورمان است که عملکرد بسیار درخشانی در سازمان بسیج رسانه ی استان داشته است؛ تعاملات سازنده و مناسبات بسیار حسنه وی با اصحاب رسانه همواره در بین این قشر آگاه جامعه زبانزد خاص و عام بود...

به گزارش راه شلمچه، مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید و سابق سازمان بسیج ورزش مازندران برگزار و سرهنگ پاسدار حسن افشار به سمت رئیس جدید سازمان مذکور منصوب و معارفه شد.

 

 

سید جواد حسینیان رئیس سابق سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلای مازندران با اشاره به وجود ۲۲ کانون بسیج ورزشکاران شهرستان‌ها در ۲۲ شهرستان استان اظهار داشت: ۱۵ کانون شهرستانی را در حد توان از سوی سازمان تجهیز کردیم و یک کانون بسیج ورزشکاران از سوی اداره کل ورزش و جوانان مازندران در بابلسر احداث شده است.


وی افزود: سعی کردیم از توان بسیج در ورزش بهره‌گیری کنیم و با هدف توانمندی ظرفیت‌های کمیته‌های پیشکسوتان، روابط عمومی و قهرمانان را فعال کردیم.


رئیس سابق بسیج ورزشکاران مازندران با اشاره به اینکه سال گذشته هفت هزار ورزشکار استان جذب سازمان شدند، تصریح کرد: اکنون ۱۵ هزار ورزشکاران استان عضو سازمان بسیج ورزشکاران مازندران هستند.


حسینیان از برگزاری ۵۰ یادواره شهدای ورزشکار در استان و شهرستان، افزود: ستاد دائمی یادواره شهدای ورزشکاران استان را در استان راه‌اندازی کردیم و هر ساله این برنامه را برگزار کردیم.

 

این گزارش حاکی است که سرهنگ افشار یکی از مدیران باتجربه و متعهد کشورمان است که عملکرد بسیار درخشانی در سازمان بسیج رسانه ی استان داشته است؛ تعاملات سازنده و مناسبات بسیار حسنه وی با اصحاب رسانه همواره در بین این قشر آگاه جامعه زبانزد خاص و عام بود.

 

سرهنگ افشار در سازمان بسیج رسانه همواره به عنوان مدیری دلسوز ، پاسخگوی نیازهای فکری و صنفی خبرنگاران و اصحاب پرتلاش رسانه بود و راه شلمچه با توجه به شناختی که از روحیات این پاسدار فعال و محبوب مازندرانی دارد، اطمینان می کند که ورزشکاران مازندران شاهد تحولات جالب توجهی در فعالیت های سازمان بسیج ورزش مازندران باشند.

 

گفتنی است سرهنگ افشار در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار راه شلمچه در مازندران، ضمن قدردانی از تلاش های سید جواد حسینیان در این جایگاه، اظهار داشت: خدمت به جامعه ورزشی هدف بزرگی است که می تواند به کاهش بسیاری از چالش های اجتماعی بینجامد و در این راه بنده دست همه زحمتکشان این عرصه را به یاری می فشارم.

 

وی افزود: تعامل مستمر با دستگاه ورزش استان و افزایش مناسبات اداری با ادارات ذیربط و سایر ارگان هایی که بتوانند در بحث رعایت ارزش های دینی و اخلاقی، سازمان بسیج ورزش مازندران را یاری کنند، از اهداف عالیه ما به شمار می رود.

 

رئیس سازمان بسیج ورزش مازندران با بیان اینکه در این مهم، به کمک همه اصحاب رسانه برای رسیدن به اهداف متعالی سازمان نیازمندیم، خاطر نشان کرد: وقتی هدف ما خدمت به مردم و جامعه ورزشی که جوانان این مرز و بوم را در بر می گیرند، پایه ریزی شده، مسئولیت ها باید با نقش آفرینی مثبت همراه باشد که با توکل بر خداوند متعال و استفاده از ظرفیت های ناب ورزشی این دیار، به آن خواهیم رسید.